۱۴۰۲/۰۴/۲۶ ۱۹:۵۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از پذیریش استعفای سجادی از وزارت ورزش توسط دولت تا دو هفته آینده خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش تسنیم:احمد دنیامالی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، با اشاره به استیضاح حمید سجادی وزیر ورزش، اظهار داشت: دولت به این نتیجه رسیده است که آقای سجادی توان مدیریتی از لحاظ جسمانی به دلیل حادثه سقوط بالگرد را ندارد، برای همین قصد دارد وی را به زودی تعویض کند.

وی با بیان اینکه احتمال دارد این جابه جایی تا یکی دو هفته آینده رقم بخورد، گفت: بر اساس گفته های دولت، حمید سجادی به دلیل کسالت هایی که بر اساس سقوط بالگرد برایش رقم خورده، استعفای خود را نوشته و تقدیم دولت کرده است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: استیضاحی که برخی همکاران پیگیر آن بودند، با رایزنی هایی که از سمت دولت صورت گرفته فعلاً مسکوت مانده تا خود دولت آقای سجادی را برکنار و شخص دیگری را جایگزین وی کند.

دنیامالی تصریح کرد: براساس توافقی که بین مجلس و دولت رقم خورده، به زودی شاهد تغییرات در وزات ورزش خواهیم بود و مجلس منتظر است تا دولت و شخص آقای رئیس جمهور با استعفای آقای سجادی موافقت کند.

به گزارش تسنیم، پیش تر نیز مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفته بود که وزیر ورزش طی روزهای آینده، برکنار می‌شود.

وی همچنین تصریح کرده بود که اگر دولت به وعده اش عمل نکند، نمایندگان برای استیضاح وی تعلل نخواهند کرد.

یوسفی گفت: استیضاح وزیر ورزش از سال گذشته کلید خورده دولت هم همان موقع قول تغییر داد اما بعد از آن شاهد جابجایی چند وزیر توسط دولت از جمله کشاورزی، صمت و آموزش و پرورش بوده ایم اما اتفاقی در وزارت ورزش نیفتاد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code