۱۴۰۲/۰۴/۲۶ ۱۷:۱۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فارغ التحصیلان سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۴۰۱ که در آزمون خرداد ۱۴۰۲ برای ایجاد سابقه یا ترمیم نمره شرکت نکرده‌اند اما داوطلب کنکور امسال هستند تا پایان فردا (سه شنبه ۲۷ تیرماه) برای تایید سابقه تحصیلی بیشتر وقت ندارند.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا: فارغ التحصیلان سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۴۰۱ که در آزمون خرداد ۱۴۰۲ برای ایجاد سابقه یا ترمیم نمره شرکت نکرده‌اند اما داوطلب آزمون سراسری امسال هستند تا پایان فردا (سه شنبه ۲۷ تیرماه) برای تایید سابقه تحصیلی بیشتر وقت ندارند.

این دسته از داوطلبان جهت مشاهده و تأیید مشخصات هویتی و تحصیلی باید تا پایان فردا سه‌شنبه ۲۷ تیر ماه به سامانه my.medu.ir مراجعه کنند.

محسن زارعی، رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش، به ایسنا گفته بود که ابتدا باید سوابق تحصیلی فارغ التحصیلان در سامانه my.medu.ir نمایش داده شود و این دسته از داوطلبان کنکور سوابق خود را تایید کنند، سپس سوابق تحصیلی دانش آموزان در این سامانه نمایش داده شود و آنها تایید کنند و نهایتا پس از اینکه سوابق تحصیلی از سوی داوطلبان تایید شد، کار تراز نمرات و تولید نمره کل آغاز و سابقه تحصیلی برای سازمان سنجش ارسال می‌شود.

زارعی پیش‌تر اعلام کرده بود که ممکن است ارسال سوابق تحصیلی به سازمان سنجش تا اوایل مرداد طول کشد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : سوابق تحصیلی

نظر شما:

security code