انتقادات تند و تیز دلخوش از استاندار گیلان؛
۱۴۰۲/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

گیل خبر/سرویس سیاسی- سیدکاظم دلخوش، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با گیل خبر، از عملکرد استاندار گیلان در سفر وزیر جهاد کشاورزی به گیلان انتقاد کرد.

دلخوش گفت: به دلیل مشکلات فراوان کشاورزان گیلان، در زمان انتخاب آقای نیکبخت به عنوان وزیر جهاد کشاورزی از ایشان قول‌های مساعدی برای حل بخش های مختلف کشاورزی استان، از برنج و چای تا ابریشم و زیتون و... گرفتیم و از ایشان حمایت نمودیم.

نماینده صومعه سرا افزود: پیرو این قول‌ و قرارها و با دعوت من و همکارانم، روز گذشته وزیر محترم کشاورزی برای بررسی و حل مشکلات کشاورزان استان به گیلان آمد اما متاسفانه از فرصت حضور ایشان همچون سایر وزرا به هیچ عنوان استفاده نشد.

دلخوش با انتقاد شدید از اسدالله عباسی گفت: متاسفانه آقای استاندار به هیچ وجه نتوانستند از ظرفیت حضور وزیر در گیلان برای حل مشکلات استان که اقتصاد آن بر پایه کشاورزی است، بهره ببرند. این که فقط دنباله‌روی وزرا بوده و به دنبال اجرای نمایش خدمت به مردم باشیم فایده‌ای ندارد و دردی از مردم دوا نمی‌کند.

نماینده صومعه سرا با اشاره به جلسه وزیر جهاد کشاورزی در شورای کشاورزی گیلان گفت: متاسفانه مدیریت این جلسه از سوی آقای استاندار به نحوی بود که از دیدگاه‌های کارشناسان، سرمایه‌گذاران و متخصصان امر استفاده نشد، در حالی که انتظار می‌رفت در حضور وزیر محترم، از نظرات دلسوزان برای بیان مشکلات و بررسی راهکارهای حل آن استفاده شود. این نحوه مدیریت جلسات به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

دلخوش با بیان آن که ما با هیچ کس از جمله آقای استاندار عقد اخوت نبسته‌ایم، گفت: مردم از ما به عنوان وکلایشان در مجلس و از آقای استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان گیلان انتظار دارند برای حل مشکلاتشان تلاش کنیم و بود و نبودمان باید موثر باشد اما متاسفانه گاهی فقط شاهد اجرای نمایش خدمت به مردم هستیم. ما اگر لازم باشد از تریبون مجلس برای بیان دغدغه‌های مردم استفاده خواهیم کرد.