۱۴۰۲/۰۴/۲۳ ۰۰:۳۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه به همراه دبیر هیئت‌های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سایت لاکان و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید به عمل آوردند.

گیل خبر/ به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ عصر امروز - پنجشنبه، دکتر مصطفی گل شکن - سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه دکتر ابراهیم گلمکانی - دبیر هیئت‌های امنا، مجامع و شوراهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سایت لاکان و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید، دکتر گل‌شکن ضمن تشریح اقدامات صورت‌گرفته در سایت لاکان، پیشنهادهای اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در خصوص توسعه بیش‌ازپیش سایت مذکور، تقویت زیرساخت‌های این مجموعه و اقدامات لازم برای تکمیل پروژه‌های در حال اجرای این سایت، ارائه کرد.
در ادامه این بازدید، طی گفت‌وگویی با پیمانکار در خصوص روند پیشرفت فیزیکی پروژه سایت لاکان و بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی تا به امروز، از نزدیک مشکلات مربوط به بخش‌های فنی و ساختمانی این پروژه، مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ در پایان، هماهنگی‌های لازم به‌منظور انجام اقدامات، بهبود فرآیند پیشرفت و تسریع تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام سایت لاکان، صورت گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code