رئیس نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت خبر داد :
۱۴۰۲/۰۴/۲۰ ۱۳:۳۳ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

حمید رضا آزمون از برگزاری رویداد مردمی رشت ۱۴۲۲ در راستای جلب مشارکت مردم در تدوین چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری رشت خبر داد‌.

گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت حمید رضا آزمون ، رئیس نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت ضمن اشاره به برگزاری رویداد مردمی ۱۴۲۲ در مورد اهداف مورد نظر این رویداد اظهار داشت: این رویداد جهت استفاده از نظرات و پیشنهادات شهروندان در تدوین چشم‌انداز ۲۰ ساله و برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری رشت برگزار می‌شود.

آزمون با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در توسعه و پیشرفت یک شهر افزود: اولین برنامه راهبردی- عملیاتی شهر و شهرداری رشت در حال تدوین است و درصدد هستیم تا از مسیرهای مختلف نظرات و پیشنهادات مردمی را برای تدوین چشم‌انداز و برنامه دریافت کنیم.

وی به اهمیت تدوین چشم‌انداز و برنامه برای شهر و شهرداری اشاره کرد و افزود: این برنامه، افق توسعه شهر را مشخص کرده و بستر مشارکت کلیه ذینفعان شهری را فراهم می‌کند.

لازم به ذکر است، رویداد مردمی رشت ۱۴۲۲ روز شنبه ۲۴ تیرماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ در پیاده راه فرهنگی شهر رشت جنب خانه فرهنگ و هنر با مشارکت مردم برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه سرگذشت یک میدان از دیگر بخش‌های مختلف این رویداد است.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری رشت

نظر شما:

security code