۱۴۰۲/۰۴/۱۳ ۲۱:۲۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان از پلمب یک آرایشگاه زنانه در شهرستان رشت به علت انتشار کلیپ هنجارشکنانه در فضای مجازی خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش مهر، سرهنگ علی حیدرخواه بعد از ظهر سه شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار کرد: با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در اصناف، طرح‌های کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی فعال در فضای مجازی از سوی پلیس اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با مضمون تمسخر حجاب و رفتارهای هنجارشکنانه توسط خانمی در آرایشگاه زنانه، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: با اقدامات فنی صورت گرفته مشخص شد، انتشار دهنده این کلیپ متصدی یک آرایشگاه در شهرستان رشت است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از تشکیل پرونده و معرفی متهم ۳۹ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و بیان داشت: واحد صنفی این فرد پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

وی به اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و نظارت بر اصناف در راستای رعایت قوانین و مقررات اشاره کرد و افزود: مجموعه انتظامی با افرادی که باعث هنجارشکنی می‌شوند، برخورد قانونی می‌کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code