۱۴۰۲/۰۴/۱۰ ۱۷:۲۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

مخالفت خانواده برای ازدواج منجر به قتل چهار نفر شد.

گیل خبر/ به نقل از ایرنا؛ رئیس پلیس آگاهی شیراز گفت: پنجم تیرماه سال جاری یک فقره آتش سوزی منزل در روستای «تفیهان» به پلیس اعلام و ماموران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند

وی افزود: پلیس در بررسی اولیه مطلع شد یک باب منزل مسکونی ویلایی بنا به عللی نامعلوم دچار آتش سوزی شده و چهار نفر از اعضای خانواده (پدر، مادر و ٢ فرزند) درون منزل بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از آتش سوزی فوت کرده‌اند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات در صحنه، کاراگاهان متوجه شدند که این خانواده دارای دو فرزند دیگر (دختری ١۴ و پسری پنج ساله) هستند که در زمان بروز آتش‌سوزی در منزل حضور نداشته‌اند؛ لذا فرضیه‌ ارتکاب جرم توسط دختر فقدانی به دلایل اختلافات قبلی با خانواده شکل گرفت.

او تصریح کرد: با انجام اقدامات شبانه‌روزی، ۴٨ ساعت بعد از صحنه آتش‌سوزی، اتباع بیگانه ١۵ ساله را شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی شیراز در انتها بیان کرد: متهم (دختر ١۴ ساله) در بازجویی‌های تخصصی و پلیسی به آتش سوزی عمدی خانواده با نفت به کمک پسر مورد علاقه‌اش اعتراف و انگیزه خود را مخالفت پدر و مادرش برای ازدواج با وی عنوان کرد.