۱۴۰۲/۰۴/۰۵ ۱۷:۲۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

به دنبال انتشار خبری مبنی بر کشف جسد یک زن در منطقه خزانه تهران، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرده و از دستگیری سه نفر در ارتباط با این پرونده خبرداد.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که در پی کشف جسد سوخته شده متعلق به یک زن در منطقه خزانه تهران، ‌کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و با انجام اقدامات میدانی و تخصصی پلیسی سرنخ‌هایی را در این خصوص به دست آوردند. 

بر این اساس ماموران با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته و با استفاده از شواهد موجود، موفق به شناسایی یک دستگاه وانت پیکان سفید رنگ شدند که انتقال جسد سوخته شده به محل به وسیله آن انجام شده بود. در همین راستا نیز مالک این خودرو که مردی ۷۵ ساله بود مورد شناسایی قرار گرفت.

با شناسایی این فرد، هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام شده و متهم در منزلش دستگیر شد. همچنین با توجه به شواهد و قرائن بدست آمده از محل سکونت این فرد و احتمال اطلاع و همراهی داشتن اعضای خانواده در موضوع جنایت، با هماهنگی مقام قضایی ، پسر ۳۰ و همسر ۶۰ ساله این فرد نیز دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی بزرگ در پایان با تاکید بر اینکه رسیدگی به این پرونده با قوت و به طور ویژه ادامه دارد، اعلام کرد که درحال تیم‌های تشخیص هویت و اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل سکونت متهمان دستگیر شده حضور داشته و درحال انجام اقدامات علمی - پلیسی هستند. همچنین نتیجه اقدامات برای یافتن ابعاد این پرونده نیز به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.