۱۴۰۲/۰۴/۰۱ ۰۹:۰۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

«محسن یگانه» که اخیرا در حواشی اخبار موسیقی حضور پررنگی داشت و نامش نیز در فهرست ممنوع‌الفعالیت‌ها به چشم می‌خورد که البته از سوی وزیر ارشاد تکذیب شد، اکنون در کنسرت اخیرش از قصدش برای صحبت درباره پشت‌پرده‌های موسیقی خبر داد.

گیل خبر/ به نقل از ایسنا، محسن یگانه که در روزهای اخیر حواشی ممنوعیت برگزاری کنسرت را پشت سر گذاشته و مدتی است که از ۲۰ خرداد روی صحنه می‌رود، صحبت‌هایی در کنسرت اخیرش داشته که جنجال‌آفرین به نظر می‌رسد.

این خواننده گفته است: «فارغ از اتفاقاتی که همه در جریان آن‌ها هستند، اتفاقات دیگری رخ داد که هیچکس نمی‌داند. روزی می‌خواهم سفره دلم را باز کنم، شاید آخر تیرماه محسن یگانه را در چند پادکست ببینید تا یکسری مسائل را برای شما بشکافد و درباره موسیقی و اتفاقاتی که پشت پرده آن رخ می‌دهد، صحبت کند.»

یگانه خطاب به هوادارانش ادامه داده است: «ترسناک شد نه؟ همانقدر که حدس می‌زنید ترسناک است ولی خیلی‌ها دوست نداشتند این کنسرت برگزار شود. آن «خیلی‌ها» افراد خیلی خاصی هستند که پروژه‌های مشترک زیادی با هم به اتمام رسانده‌ایم، ولی امروز نمی‌خواستند من روی استیج باشیم اما شما وقتی هنوز دقایقی از بلیط‌فروشی نگذشته بود بلیط‌ها را تمام کردید. »

یگانه در ادامه صحبت‌هایش در حالی که بغض کرده بود، گفت: «منی که این همه ترانه نوشته‌ام، نمی‌توانم درست و حسابی در قالب کلمات از شما تشکر کنم ولی خودتان می‌دانید که چقدر شما را دوست دارم.»

محسن یگانه در روزهای آینده پنجشنبه، جمعه و شنبه از یکم تا سوم تیر در سانس‌های ۱۹:۴۵ و ۲۲:۴۵ در سالن اسپیناس پالاس به روی صحنه می‌رود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code