دفتر مصطفی میرسلیم در بیانیه‌ای که به طور اختصاصی در اختیار دیده‌بان ایران گذاشته، خطاب به محسن پیرهادی نوشته است: ای کاش برای عموم روشنگری و شفاف می‌کردید که منزل مسکونی جناب عالی از کدام محل به شما داده شده است؟

گیل خبر/ به گزارش عصر ایران:محسن پیرهادی، نماینده مجلس چندی پیش پاسخ تندی به توئیت میرسلیم درباره طرح تعطیلی شنبه داد.

پیرهادی نوشته بود که: کسی که فرق ۲۰۶ با لندکروز را نمی‌فهمد به طریق اولی علت ساماندهی ایام کار و تعطیلات را متوجه نمی‌شود.

دفتر مصطفی میرسلیم هم در بیانیه‌ای که به طور اختصاصی در اختیار دیده‌بان ایران گذاشته، خطاب به محسن پیرهادی نوشته است:

جناب آقای محسن پیرهادی 

نمایندهٔ محترم مجلس

با سلام

 چند روز است که پیام‌های شما را درباره جناب آقای مهندس سیّدمصطفی میرسلیم مبنی بر اینکه «کسی که فرق بین ۲۰۶ و لندکروز را نمی‌فهمد ...» یا «چرا باید جواب امثال میرسلیم را داد؟ ...»، مکرّر در مکرّر مرور می‌کنیم!

 البته نه به دلیل اهمیّت این سخنان، بلکه به سبب سخیف و موهن بودن محتوای آنها که از زبان نمایندهٔ منتخب مردم جامعهٔ اسلامی جاری می‌شود. 

عجیب است وقتی که چنین اهانت‌هایی از زبان پیامبر اکرم (ص)، ولو در حق دشمنانشان هرگز جاری نشده، نماینده‌ای که لابد خود را از امّتِ حضرتش می‌داند، چنان تلخ و سبک سرانه در حقّ سیّدی متخصّص، اهل فنّ و خداترس روا می‌دارد؟!

ای کاش برای عموم روشنگری و شفاف می‌کردید که منزل مسکونی جناب عالی از کدام محل به شما داده شده است؟

در خاتمه، شما و خودمان را به این قول تکان دهندهٔ نبی مکرّم اسلام، توجه و انذار می‌دهیم:

هرکس به مرد یا زن مؤمنی تهمت بزند، خدا او را در قیامت در محلی از آتش نگه می‌دارد تا از عهدهٔ اثبات آنچه گفته است برآید (بحارالانوار).

در پی انتشار بیانیه مصطفی میرسلیم علیه محسن پیرهادی (نماینده مجلس شورای اسلامی) که در آن نوشته بود خانه اش را از کجا گرفته؟ پیرهادی در کانال تلگرام خود به میرسلیم حمله کرد و نوشت:

«احتمالا کسی که فرق ۲۰۶ و لندکروز را نمی‌دانست بابت آسیبی که دوستان پسرش در آلبانی دیده‌اند به‌هم ریخته و نمی‌داند چه می‌گوید. دوره اینکه برای تخریب، تهمت را با سؤال مطرح کنید گذشته است. سؤال نپرسید؛ هر سندی دارید در رسانه‌ها منتشر کنید.»

 گفتنی است فرزند مصطفی میرسلیم همکار سازمان مجاهدین خلق (منافقین) بود و به همین دلیل هم محاکمه و محکوم شده بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code