۱۴۰۲/۰۳/۳۰ ۱۱:۱۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ با نزدیک شدن به آغاز فعالیت‌های انتخاباتی گروه‌ها ، برخی از شخصیت‌ها نیز کم‌کم برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده می‌شوند. و آنچه می تواند فضای انتخاباتی آینده را همراه با شور و نشاط و مشارکت حداکثری رقم بزند تلاش همگانی برای حضور چهره های مؤثر و کارآمد در انتخابات پیش رو است.

بنا بر اخبار رسیده به خبرنگار گیل خبر، یکی از این افراد «محمد مجاور شیخان» مشاور هلدینگ خلیج فارس و مدیرعامل فعلی شرکت پازارگاد از جمله کسانی است که خود را برای رقابت‌های انتخاباتی آماده کرده است.

در همین موضوع مدتی است که برخی فعالان سیاسی استان گیلان نیز مدعی شده اند که محمد شیخان برای رسیدن به یکی از کرسی های سبز گیلانیان در بهارستان وارد کارزار انتخاباتی خواهد شد.

این در حالی است که شنیده ها و بررسی های ما حاکی از آن است که در حال حاضر هنوز مشخص نیست شیخان از کدام حوزه انتخابیه قصد کاندیداتوری دارد و افراد نزدیک به وی هم هنوز اطلاعات خاصی در این زمینه از خود بروز نداده اند.

اما آنچه احتمال می رود حضور دکتر شیخان در یکی از سه حوزه های انتخابیه (رشت و خمام) ، (لاهیجان و سیاهکل) و یا (تالش، رضوانشهر و ماسال) محتمل تر خواهد بود.

مدیرعاملی شرکت دخانیات ایران، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، رئیس مرکز پژوهش ریاست جمهوری،مدیرعامل شرکت کاغذ سازی کاوه، رئیس دانشکده رسانه صدا و سیما، رئیس دانشگاه علمی کاربردی سروش صدا و سیما، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، معاون سازمان بسیج مستضعفان و دبیر فضای مجازی این سازمان از جمله دیگر مسئولیت‌های مهم شیخان در سال‌های گذشته است.

وی دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم ارتباطات می باشد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 اسفند امسال همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان برگزار خواهد شد.