۱۴۰۲/۰۳/۱۳ ۱۶:۰۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

رئیس پلیس راه گیلان از واژگونی یک دستگاه کامیون و جان باختن عابر پیاده ۷۰ ساله در محور تالش-آستارا خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

گیل خبر/ به گزارش مهر،سرهنگ جاور صفاری در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور تالش به آستارا منطقه جوکندان، بلافاصله مأموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه کامیون باری حین تردد در محور اعلامی پس از خروج از جاده واژگون شده و با دیوار یک نانوایی و عابر پیاده برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه در این حادثه عابر پیاده و راننده و سرنشین کامیون به شدت مجروح و توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند، تصریح کرد: متأسفانه با توجه به شدت تصادف، عابر پیاده ۷۰ ساله در بیمارستان جان باخت.

وی علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو راننده کامیون اعلام کرد و ادامه داد: رانندگان با رعایت سرعت مجاز، فاصله ایمن، توجه به جلو، عدم استفاده از تلفن همراه، پرهیز از خوردن و آشامیدن، اجتناب از ترمز ناگهانی و گردش و تغییر مسیر ناگهانی از بروز حادثه جلوگیری کنند.