گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین­‌الملل شهرداری رشت_ رحیم شوقی شهردار رشت امروز چهارشنبه سوم خرداد ۱۴۰۲ از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان چگونگی خدمات‌رسانی به شهروندان پیشرفت برنامه‌ها و اقدامات در دست اقدام این سازمان قرار گرفت.

شهردار رشت در این بازدید ضمن اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با شرکت اطمینان پرداخت ایرانیان جهت ارائه برخی خدمات رفاهی تصریح کرد: ارائه امکانات رفاهی و شغلی برای رانندگان تاکسی و حمل و نقل درون شهری رشت ضرورت است و باید در اولویت قرار گیرد.

شوقی در ادامه با بیان اینکه لازم است نسبت به جانمایی و نصب ایستگاه‌های اتوبوس جدید سطح شهر ظرف دوماه آینده اقدام شود اضافه کرد: ایستگاه‌های اتوبوس باید در شأن مردم فهیم شهر رشت باشند و شهرداری هم دقیقا به همین علت برای نوسازی ایستگاه‌ها اقدام کرده است.

وی برنامه‌ریزی در راستای واگذاری حمل و نقل عمومی به بخش خصوصی را نیز خواستار شد و تصریح کرد: باید نظم لازم در ورود و خروج اتوبوس‌ها به ایستگاه‌ها رعایت و در مورد ساعات فعالیت ناوگان در چارچوب مشخص به مردم اطلاع رسانی شود.

شهردار رشت ادامه داد: از آنجا که اعتماد شهروندان به منظور استفاده از وسائط حمل و نقل عمومی با نظم بخشی، ارتقا و کیفیت ناوگان امکان پذیر است بنابراین رویکرد ما در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت باید بر همین مبنا استوار باشد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری رشت

نظر شما:

security code