«دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت ملی روسیه روز چهارشنبه گفت که پس از حمله تروریستی امروز، هیچ گزینه‌ای جز حذف فیزیکی زلنسکی و دار و دسته‌اش وجود ندارد». وی در ادامه سخنانش گفت: «دیگر حتی اقدام زلنسکی برای امضای تسلیم بی قید و شرط نیز لازم نیست».

گیل خبر/ به نقل از انتخاب،«دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت ملی روسیه روز چهارشنبه گفت که پس از حمله تروریستی امروز، هیچ گزینه‌ای جز حذف فیزیکی زلنسکی و دار و دسته‌اش وجود ندارد». وی در ادامه سخنانش گفت: «دیگر حتی اقدام زلنسکی برای امضای تسلیم بی قید و شرط نیز لازم نیست».

وی در ادامه سخنانش گفت: «دیگر حتی اقدام زلنسکی برای امضای تسلیم بی قید و شرط نیز لازم نیست».

همچنین «ویاچسلاو ولودین» رئیس دومای روسیه روز چهارشنبه گفت که اقدام تروریستی علیه «ولادیمیر پوتین»، حمله به روسیه به شمار می‌آید.

وی گفت که «ولودمیر زلنسکی» دستور انجام حمله تروریستی علیه پوتین را صادر کرده و رژیم کی‌یف باید به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته شود.

ولودین گفت: «رژیم اوکراین همانند القاعده، جبهه النصره و داعش خطرناک بوده و امنیت روسیه، اروپا و کل جهان را تهدید می‌کند».

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) از دفع حمله هواپیماهای بدون سرنشین ارتش اوکراین به کاخ کرملین خبر داد.

پسکوف طی نشست خبری در مسکو گفت که رژیم کی‌یف بامداد امروز اقدام به انجام حمله پهپادی به اقامتگاه «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در کرملین داشت.

وی با بیان اینکه در این حمله دو فروند هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی پیش از رسیدن به کرملین رهگیری و نابود شدند، توضیح داد که مسکو این حمله را سوءقصد به جان پوتین می‌داند.

طبق این گزارش، پسکوف تاکید کرد که روسیه این اقدام را یک حمله تروریستی از جانب اوکراین دانسته و این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که هر طور صلاح می‌داند، اقدامات تلافی‌جویانه انجام دهد.

وی با بیان اینکه در زمان این حمله، پوتین در کرملین نبود و آسیبی به او نرسیده، افزود که برنامه کاری رئیس جمهور روسیه تغییری نکرده و کار دولت طبق معمول ادامه خواهد داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code