۱۴۰۲/۰۲/۱۳ ۰۸:۰۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

یکی از نشانه‌های رایج درد عصبی معده سوزش شدید معده است و گاهی هم به حالت تهوع و استفراغ منتهی می‌شود. گاهی شرایط به گونه‌ای است که هیچ کاری از شما ساخته نیست. اما با طب سنتی می‌توانید این درد را تسکین دهید.

گیل خبر/ به گزارش بهداشت نیوز، علائم درد عصبی معده (Symptoms of gastric nerve pain) به‌ دنبال استرس و اضطراب شدید بروز می‌کند. یکی از نشانه‌های رایج درد عصبی معده سوزش شدید معده است و گاهی هم به حالت تهوع و استفراغ منتهی می‌شود. وقتی که در شرایط هیجان‌انگیز قرار می‌گیرید و یا به خاطر شرایط محیطی، اضطراب و استرس شدیدی به شما وارد می‌شود، در قسمت معده احساس درد و سوزش می‌کنید. این سوزش و معده درد ناشی از شرایط وخیم روحی و روانی رخ می‌دهد. بهترین راه درمان برای درد عصبی معده حفظ آرامش است. با این حال، گاهی شرایط به گونه‌ای است که هیچ کاری از شما ساخته نیست. اما با طب سنتی می‌توانید این درد را تسکین دهید.

درمان خانگی تسکین درد عصبی معده

نعناع یک مسکن بی‌نظیر برای درد عصبی معده است.

چای لیمو معجزه‌ی شگفت انگیز درد معده است.

کیسه‌ آب گرم را فراموش نکنید.

عرق رازیانه یک معجون بی‌نظیر برای درد معده است.

زنجبیل یک داروی گیاهی معطر برای معده است.

برای درد معده آب برنج را فراموش نکنید.

سرکه سیب نیز باعث آرامش اعصاب می‌شود. پس به دنبال آن درد معده هم آرام می‌شود. البته این راه خانگی را در گزینه‌ آخر قرار دهید. زیرا با مصرف سرکه، فشار خون افت می‌کند که سردرد را به دنبال دارد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : درد عصبی معده

نظر شما:

security code