همزمان با قرارگرفتن در آستانه پیک تابستان 1402
۱۴۰۲/۰۲/۰۸ ۲۳:۰۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

وزیر نیرو با اشاره به طراحی 140 اقدام اساسی برای تامین برق فصل گرم گفت: یک اقدام از 140 اقدام اساسی صنعت برق برای مردم شریف اتفاقات بسیار ویژه و مثبتی را رقم می زد و یک خبر خوب است که در هفته پیش رو و روز دوشنبه 11 اردیبهشت آن را به سمع و نظر مردم می رسانیم.

گیل خبر/ "علی اکبر محرابیان" گفت: سال گذشته ما توانستیم، فصل گرم را بدون خاموشی بخش خانگی به اتمام برسانیم و همچنین نیاز صنعت و بخش کشاورزی به انرژی لازم برای تولید را تامین کنیم که رکوردهای افزایش تولید صنایعی نظیر فولاد و سیمان و همچنین تولید محصولات کشاورزی این مسئله را تایید می کند.

وزیر نیرو در بیان برنامه ریزی وزارت نیرو برای تابستان سال 1402 گفت: بلافاصله بعد از عبور از فصل گرم سال 1401، برنامه ریزی برای بهبود شرایط در فصل گرم سال 1402 رقم خورد و این بار در 140 اقدام اساسی در دستورکار قرار گرفت، تا به نقطه مطلوب تری به لحاظ تامین انرژی برسیم.

وعده خبر خوش وزیر نیرو

وزیر نیرو ادامه داد: یک اقدام از 140 اقدام اساسی صنعت برق برای مردم شریف اتفاقات بسیار ویژه و مثبتی را رقم می زد و یک خبر خوب است که امید است در هفته پیش رو و روز دوشنبه 11 ازدیبهشت آن را به سمع و نظر مردم می رسانیم.
 

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code