با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال انجام شد:
۱۴۰۲/۰۲/۰۵ ۱۸:۱۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از بهره مندی بیش از 20 خانوار در روستای کم برخوردار گرداولاست شهرستان فومن از نعمت برق با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال خبر داد .

گیل خبر/در آئین افتتاح این پروژه خلیل بهروزی فر نماینده شفت و فومن به تبیین برخی چالش های صنعت برق کشور درحال حاضر پرداخت و اظهار داشت: تلاش ها و عملکرد مدیرعامل و مجموعه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برای خدمت رسانی به مردم شایسته تقدیر است .

وی افزود: تعامل و همگرایی در انجام امور کلید حل مشکلات است و امیدواریم هرچه بیشتر شاهد حرکت جهادی مدیران و مسئولان دولتی در جهت عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب باشیم تا مردم به مجلس و دولت بیش از پیش دلگرم شوند .
وی در پایان ضمن اشاره به برخی از مشکات برق استان از جمله فرسودگی شبکه ها ابراز امیدواری کرد: با تامین منابع مالی لازم، رفع موانع موجود و برنامه ریزی صحیح خدمت رسانی در این حوزه با سرعت و کیفیت بیشتری صورت پذیرد.
همچنین مهدیزاده در این آئین گفت: با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی وزارت نیرو مبنی بر تسریع در روند محرومیت زدائی و بهره برداری از پروژه های عمرانی نواحی روستائی ، روستای گرداولاست شهرستان فومن بوسیله احداث شبکه مورد برق رسانی گرفت.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در این راستا اظهار داشت : این پروژه با حمایت مسئولان شهرستان فومن و از طریق احداث 1300 متر شبکه فشار ضعیف، 600 متر شبکه فشار متوسط و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور 50 کیلوولت آمپر به بهره برداری رسیده است.
وی  با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۵۷۴ روستای برق‌دار در گیلان وجود دارد، تاکید کرد: فرآیند اداری و اجرایی برقرسانی به روستاهای فاقد برق پس از دریافت استعلامات لازم از سایر سازمان ها از جمله منابع طبیعی در دست اقدام است.
گفتنی است در آئین افتتاح این پروژه موسی فکور فرماندار شهرستان فومن، جواد محجوب مدیر امور توزیع برق فومن بهمراه تنی چند از مسئولین این شهرستان حضور داشتند.

 

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code