در جلسه کمیته تخلفات باشگاه های ورزشی گیلان مصوب شد:
۱۴۰۲/۰۱/۲۷ ۱۳:۲۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

مردم و علاقمندان به ورزش ،شکایت خود در حوزه های تعرفه ، عفاف و حجاب ، مکمل ها ، تمدید پروانه ، داروهای نیروزا و بهداشت باشگاهها را به سامانه سامد ، رسیدگی به شکایات ، سایت www.111.ir و یا با شماره تماس بازرسی یا امورباشگاههای اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کنند.

گیل خبر/ به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، جلسه کمیته تخلفات موسسات و باشگاههای ورزشی اداره کل امروز در رشت برگزار و پس از بررسی شکایت های مختلف مردمی و مستندات تیم های بازرسی مصوب شد 9 باشگاه ورزشی به دلیل افزایش تعرفه ، رعایت نکردن حجاب و عفاف در باشگاه و فضای مجازی خود، نگهداری و فروش مکمل های قانونی و مواد نیروزا ، برای پلمب به اماکن انتظامی معرفی شوند.
 
عدم همکاری یا ممانعت از بازرسی مأمورین مجاز یا ناظرین فنی اداره کل ورزش و جوانان ، افزایش تعرفه ، عدم تمدید به موقع پروانه باشگاه ، عدم رعایت شعائر و شئون اسلامی به نحوی که اثرات منفی داشته باشد و آسیب جدی به حیثیت جامعه ورزشی وارد کرده باشد، از جمله مهمترین تخلفات باشگاههاست که جرائمی چون لغو دائم پروانه و تعطیلی 2 ماهه باشگاهها را در پی خواهد داشت .
 
مردم و علاقمندان به ورزش شکایت خود در حوزه های تعرفه ، عفاف و حجاب ، مکمل ها ، تمدید پروانه ، داروهای نیروزا و بهداشت باشگاهها را به سامانه سامد ، رسیدگی به شکایات ، سایت www.111.ir و یا با شماره تماس بازرسی یا امورباشگاههای اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کنند.
مردم همچنین می توانند برای رسیدگی به شکایات خود با واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره کل به شماره 32345993 و امور باشگاهها به شماره 32331497 تماس بگیرند و یا به ادارات ورزش و جوانان شهرستانها مراجعه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code