وزیر بهداشت:
۱۴۰۲/۰۱/۲۴ ۲۲:۵۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت آخرین نتایج بررسی علت مسمومیت دانش آموزان را اعلام کرد. او گفت: جمع‌بندی ما نشان می‌دهد که در بیش از ۹۰ درصد بدحالی دانش‌آموزان، هیچ نوع مسمومیتی دیده نمی‌شود و هیچ نوع سمی وجود ندارد و بیشتر شاهد استرس بودیم و درصد کمی نیز مربوط به شیطنت‌هایی بوده که صورت گرفته و باعث بدحالی دانش‌آموزان شده است.

گیل خبر/ به گزارش تسنیم، بهرام عین‌اللهی درباره آخرین وضعیت بررسی علل مسمومیت دانش‌آموزان اظهار کرد: کمیته علمی متشکل از بهترین اساتید در کشور تشکیل و وضعیت دانش‌آموزان بررسی شد؛ تصمیم گرفتیم که نام آن را بدحالی دانش‌آموزان بگذاریم، زیرا شواهد محکمی برای مسمومیت دانش‌آموزان وجود نداشت.

 وی افزود: در هر بیماری یک مسئله مربوط به وضعیت بیماری فرد و بخش دیگر مربوط به آثار روانی ناشی از بیماری است که در دانش‌آموزان شاهد این وضعیت بودیم.

وزیر بهداشت ادامه داد: جمع‌بندی ما نشان می‌دهد که در بیش از ۹۰ درصد بدحالی دانش‌آموزان، هیچ نوع مسمومیتی دیده نمی‌شود و هیچ نوع سمی وجود ندارد و بیشتر شاهد استرس بودیم و درصد کمی نیز مربوط به شیطنت‌هایی بوده که صورت گرفته و باعث بدحالی دانش‌آموزان شده است.

عین‌اللهی تاکید کرد: بدحالی دانش‌آموزان عوارض پایدار نداشته و ما هیچ نوع عارضه پایداری در دانش‌آموزان ندیدیم.

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code