رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۱۵:۱۳ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه
برای بسته بندی از کجا شروع کنم

برای بسته بندی از کجا شروع کنم ؟ این سوالی است که مردم در تجارت دستگاه بسته بندی پیروزپک سپاهان از خود می پرسند. اخذ مجوز از وزارت بازرگانی مرحله دوم در فرآیند بسته بندی است. برای این کار نیازی به اخذ مجوز از وزارت صنعت و معدن نیست و این کار جزء جهاد کشاورزی است که انجام می شود و مجوز این سازمان اخذ می شود.مرحله سوم مجوز از وزارت بهداشت است. برای گرفتن مجوز بهداشتی باید به بخش بازرسی مواد غذایی مراجعه کنید تا کار شما به راحتی پیش برود.

برای اینکه بدانیم برای بسته بندی از کجا شروع کنم قدم اول برای بسته بندی پیروزپک سپاهان به این دستگاه نیاز دارید. این دستگاه انواع زیادی دارد که در سطح تولید خانگی و کارگاهی و یا در سطح تولید صنعتی کاربرد دارد. امروزه بسته بندی محصولات نقش بزرگی در بازار رقابتی ایفا می کند و باعث شده است که تعداد باورنکردنی فروش محصولات مشابه با همان کیفیت به رقبا منتقل شود.به ندرت محصولات بسته بندی نشده را در قفسه های فروشگاه می بینید. این دستگاه ها مزایای زیادی دارد و به افراد کمک می کند تا سریعتر عمل کنند و کالای شما در بسته بندی های ساده با وزن های مختلف قرار گیرد.

مراحل شروع بسته بندی و استفاده از دستگاه بسته بندی

برای بسته بندی از کجا شروع کنم

فرآیند بسته بندی باید صحیح و کامل باشد. در بسته بندی پیروزپک سپاهان ابتدا محصولات تمیز می شوند یعنی محصولاتی که قرار است بسته بندی شوند باید تمیز و عاری از ضایعات و کثیفی باشند که به آن پاکیزگی می گویند.
در مرحله دوم پولیش و در مرحله آخر توزیع و بسته بندی است. هدف از نظافت در خط بسته بندی حذف آلودگی های احتمالی مانند تکه های گیاه, سنگ, کاه,قطعات فلزی و ... می باشد. در این مرحله باید از پاک کننده محصول برای رفع آلودگی های احتمالی استفاده کنید و محصولی با کیفیت داشته باشید.

هدف از پولیش پیروزپک سپاهان بهتر جلوه دادن محصول است یعنی برخی از ظروف یا سلفون های بسته بندی شفاف بوده و اگر محصول دارای کثیفی و آلودگی باشد از نظر بازاریابی و بازارپسندی نکته منفی محسوب می شود. یک فرآیند ساده با استفاده از دستگاه پولیش,محصولات بسته بندی شده باید تمیز شوند و از ورود گرد و غبار به این محصولات روی بسته بندی جلوگیری شود.مرحله آخر توزیع و بسته بندی کالاها و محصولات است. این مرحله آخرین مرحله از خط تولید است که برای بسته بندی محصول خود نیاز به این دستگاه ها دارید اما با توجه به نوع این کار می توانید دستگاه های مختلفی داشته باشید به عنوان مثال می توانید با طرح و کارت مخصوص محصول خود را در سلفون بسته بندی کنید. نام تجاری خود را بسته بندی کنید, که به دستگاه توزیع نیاز دارید.این دستگاه ها می تواند تعداد توزیع متفاوتی داشته باشد.

انواع ماشین آلات بسته بندی

دستگاه بسته بندی

انواع این دستگاه ها شامل چرخ خیاطی پلاستیک، دستگاه بسته بندی تمام شده, افقی, دستگاه پرکن مایعات، مواد غذایی و ... می باشد. عمودی اغلب برای پر کردن گرانشی استفاده می شود. این نوع بسته بندی برای محصولاتی که بصورت عمودی قرار می گیرند مانند آجیل و خشکبار مناسب است.
این دستگاه ها قطعه بسته بندی ندارد یعنی از بسته بندی های آماده استفاده می شود که پلمپ نشده اند و این دستگاه اتوماتیک است. این دستگاه بسته ها را یکی یکی بیرون آورده و روی آن را با گیره باز می کند.
این دستگاه ها افقی اغلب برای بسته بندی کوکی ها, کیک ها,کیک ها,بیسکویت ها و غیره استفاده می شود. و بسیار کاربردی است دستگاه پرکن مایعات بسیار متفاوت است و این دستگاه برای مایعاتی که غلیظتر هستند و برخی از این دستگاه ها مایعات برای عسل، آب معدنی، سس تند و سس سرد استفاده می شود.

سودمندترین بسته بندی

سودآورترین بسته بندی ها می تواند بسته های حبوبات، تنقلات, برنج,بادام زمینی, شیرینی و ... باشد. در حال حاضر مشاغل زیادی وجود دارند که فرصت های بیشتری برای پیشرفت و درآمد بالا دارند، بنابراین کار بسته بندی شغلی سودآور و پردرآمد است که کارگران زیادی در این حرفه مشغول به کار هستند و به کسب و کار خود ادامه می دهند. قهوه یکی از سودآورترین انواع بسته بندی است. بسته بندی حبوبات نیز بسیار سودآور است و یکی از مشاغل خانگی سودآور و آسان است که می توانید آن را به عنوان شغل دوم برای خود انتخاب کنید. بنابراین حبوبات,خرما, غذاها, برنج, ادویه جات,خشکبار و ... می باشد. یکی از سودآورترین بسته بندی هایی است که با این دستگاه ها انجام می شود.
امروزه با این دستگاه کارها بسیار آسان و راحت شده است و یکی از کاربردی ترین ابزارها در بسته بندی به شمار می رود.

انواع مجوزهای بهداشتی

مجوز بهداشت در 4 نوع زیر صادر می شود:

  • جواز تاسیس
  • مجوز مسئولیت فنی
  • پروانه تولید
  • مجوز فعالیت

همچنین برای کالاهای وارداتی و صادراتی ابتدا سازنده کالا باید مجوز بهداشتی دریافت کند. داشتن این مجوز باعث جلب اعتماد کاربران داخل و خارج از کشور می شود.

خرید دستگاه بسته بندی

مجوز بهداشت چیست؟

پروانه بهداشتی مجوزی است که بر اساس مواد 7, 8, 9, 14 قانون مواد غذایی, آشامیدنی و آرایشی مصوب تیر 1347 و آیین نامه اجرایی مربوطه صادر می شود و به مؤسسه اجازه می دهد محصول مورد نظر را مطابق مشخصات ارائه شده تولید کند یا برای بازاریابی تایید شده است.

دستگاه بسته بندی پیروزپک سپاهان

شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید این دستگاه پیروزپک سپاهان با مراجعه به سایت https://pirouzpack.ir از انواع دستگاه ها دیدن فرمایید و در صورت نیاز با شماره 03135315552 - 03135310314 تماس حاصل فرمایید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code