۱۴۰۲/۰۱/۱۶ ۱۴:۱۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ شاهد وزیری- شنیده های غیررسمی, از پایان خودخواسته زندگی کارگردان باسابقه سینمای ایران حکایت دارد.

زاوش محمدی، دبیر سرویس چند رسانه‌ای خبرآنلاین نوشت:« ‌گفته میشه ‎کیومرث پوراحمد در شهرک ساحلی بندرانزلی خودش را حلق آویز کرد و درگذشت.»

مهران پوراحمد، برادر کیومرث پوراحمد ضمن تایید خبر مرگ برادرش اظهار کرد: شب گذشته کیومرث همراه دوستانش در بندرانزلی بود و در تماسی که شب گذشته با او داشتم از وضعیت مناسبی برخوردار بود و هیچگونه افسردگی نداشت و همه چیز خوب پیش می رفت.

وی افزود: اینکه گفته می شود، کیومرث خودکشی کرده است هنوز برای من مبهم بوده چراکه هیچ آثار افسردگی یا تفکری که بخواهد دست به چنین کاری بزند در او وجود نداشت و باید به آنجا بروم تا در خصوص چگونگی فوت برادرم مطلع شوم.

برخی منابع آگاه از خودکشی پوراحمد در ساعت 1 بامداد 16 فروردین خبر داده اند.

گفتنی است تاکنون هیچ مرجع رسمی درخصوص علت درگذشت پوراحمد اظهارنظر نکرده است.

سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان از درگذشت کیومرث پوراحمد کارگردان سینما و تلویزیون در انزلی خبر داد.

سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با تایید خبر فوت کیومرث پور احمد گفت: به محض دریافت گزارش، بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شدند و با بررسی های اولیه نظر بر خودکشی این کارگردان سینما داشتند که واکاوی جزئیات، مستلزم رسیدگی دقیق قضایی می باشد.

وی ضمن تسلیت به خانواده ایشان و جامعه هنری افزود: مرحوم کیومرث پوراحمد ساعت یک بامداد روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱/۱۶ در یکی از واحد‌های دهکده ساحلی انزلی دار فانی را وداع گفت.

دادستان مرکز استان در ادامه اظهار داشت: درحال حاضرجسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت تامه مرگ بررسی که خبر تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی میگردد.