۱۴۰۲/۰۱/۱۵ ۱۶:۰۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

پیرو درج خبر عدم پرداخت حقوق ۶ ماهه معلمان قراردادی، امروز وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: حقوق معلمان قراردادی که از مهر ۱۴۰۱ واریز نشده است، امروز به حساب آنها واریز خواهد شد!

گیل خبر/ به گزارش تسنیم: پیرو درج خبر عدم پرداخت حقوق ۶ ماهه معلمان قراردادی، امروز وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: معلمان قراردادی که از مهر ۱۴۰۱ واریز نشده است، امروز به حساب آنها واریز خواهد شد!

جمعی از معلمان قرارداد کار معین ضمن ابراز گلایه شدید از عدم واریز حقوق از مهر 1401 تا امروز گفته بودند: «از مهر سال گذشته، 6 ماه گذشته است اما ما ریالی حقوقی دریافت نکرده‌ایم! حتی در اسفند ماه نیز از واریز عیدی خبری نشد؛ این روند باعث ایجاد مشکلات بسیاری در گذران زندگی ما شده است و حتی گاهی اوقات برای تأمین هزینه‌های رفت‌وآمد باید از بستگان و خانواده پول قرض بگیریم.

هیچ فردی باور نمی‌کند به‌عنوان معلم، 6 ماه است حقوق دریافت نکرده‌ایم، در حالی که پیش از این درباره مطالبات پرداخت‌نشده معلمان رسمی صحبت شد به عدم دریافت حقوق معلمان قراردادی اشاره‌ای نشد و حتی مسئولان نیز توجهی به آن ندارند.»

 امروز وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: "حقوق معلمان قراردادی به استان‌ها واریز شده و کار احتساب بیمه آنها نیز در حال انجام است و امروز حقوق به حساب معلمان واریز خواهد شد."