دیدار نوروزی و نشست صمیمی جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان به میزبانی این شرکت صورت پذیرفت.

گیل خبر/ کوچکی نژاد ضمن تشکر از فعالیت های توزیع برق گیلان اظهار داشت: اهمیت برق و جایگاه آن در زندگی امروزی، حساسیت و اهمیت خدمت رسانی در این عرصه را دوچندان می کند.

وی ضمن بررسی برخی درخواست ها در حوزه انتخابی خود، خاطرنشان کرد: هدف اصلی تمام مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جلب رضایت مردم و خداوند متعال است و خدمت رسانی به مردم فرصتی با ارزش برای نیل به این اهداف ارزشمند می باشد.

مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز در این نشست بیان داشت : امیدواریم درسالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام مهار تورم و رشد تولید مزین شده است بتوانیم با توجه با ظرفیت های موجود در شاخص های مدون و معین شده این شرکت گام های اساسی و تاثیرگذار برای جلب رضایت مشترکین برداریم.

رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان تاکید کرد: پروژهای متعددی در سطح استان در دست اجرا داریم که امیدواریم با تلاش کارکنان، همکاری و همدلی مسئولین و همراهی مردم شریف استان به خوبی مورد اجرا و بهره برداری قرار گیرد.

وی در انتها افزود: بمنظور جلوگیری از تلفات برق در شبکه توزیع، بازسازی و استاندارد کردن شبکه های آسیب دیده و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده و جایگزینی آنها با کابل خودنگهدار از اولویتهای بسیار مهم اینشرکت در سال جدید می باشد و با پیگیری لازم انشااله پس از تامین اعتبار از سوی شرکت توانیر و منابع استانی اجرای آنها در دستور کار شرکت قرار می گیرد .

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code