رئیس کل دادگستری استان به همراه سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان و تعدادی از مسئولان قضایی برای هفتمین بار در سال جاری از انبارهای گمرکات بندر انزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد بازدید نمودند.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان به همراه سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان و تعدادی از مسئولان قضایی برای هفتمین بار در سال جاری از انبارهای گمرکات بندر انزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد بازدید نمودند.
سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به تاکیدات ریاست قوه قضائیه مبنی بر نظارت بر کالاهای رسوبی انبارهای گمرکات تصریح کرد: صبح امروز هفتمین بازدید رئیس کل دادگستری استان و معاونین قضایی دادگستری از انبارهای گمرک انزلی صورت گرفت.
وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به مصوبات بازدید های قبل، وضعیت انبارهای این شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و همچنین اتصال سامانه EPL به سامانه جامع انبارهای گمرکات مورد پیگیری قرار گرفت.
فلاح میری با بیان اینکه کالای فاسد شده ای در انبارها رویت نگردید گفت: پیش از این، 10 درصد کالای تجار تا پایان پرداخت تعهدات ارزی در انبارها نگهداری می شد که با اتصال به این سامانه، همین مقدار نیز کالای رسوبی نخواهیم داشت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: دستورات موکدی جهت تسریع در  ترخیص کالاهای موجود در انبار با رعایت قانون در مهلت های قانونی پیش بینی شده صادر گردید.