​سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به ضبط پاسپورت چهرهای مطرح در روزهای اخیر گفت: برای برخی از چهره های این مملکت سرمایه گذاری کرده ایم و نباید با این قبیل کارها خودزنی کنیم.

گیل خبر/ کاظم دلخوش نسبت به ضبط پاسپورت برخی چهره ‌های فرهنگی و ورزشی و تحویل آن برخی از این چهره ها واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی کشور گفت:

*به هیچ وجه با انجام کارهای هیجانی و توام با شور و احساس در زمینه مسائل اجتماعی و امنیتی موافقم نیستم از طرف دیگر برخی از رفتارهای آقایان را هم تایید نمی‌کنم.

*اگر پاسپورت کسی را گرفته و بعد تحویل دادند، باید آن قدر شأن آن فرد بالا باشد که خودش این موضوع را مطرح نکند؛ حتی اگر آن فرد خودش این موضوع را علنی نکرده باشد اطرافیان هم این کار را انجام ندهند چون در شرایط التهاب همه باید ملاحظاتی را رعایت کنیم.

*آقای علی دایی را یک شخصیت می‌دانیم. همچنین این کشور برای برخی از چهره‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری کرده است به همین دلیل نباید در کشور خودزنی کرد.

*در شرایط فعلی باید به سمت حل مشکلات زندگی و اقتصادی مردم حرکت کنیم که بخشی از این مشکلات برای تحریم هاست. البته حواشی که این ایام به وجود آمده هم در نهایت به ضرر ملت تمام می شود چون منافقان گزارشی به آمریکا برای تشدید تحریم ها داده‌اند تا اصلا آمریکا وارد برجام نشود. از طرف دیگر آیا آن آقا می‌خواهد کشور ما را درست کند که وقتی از او پرسیدند حقوق از کجا می گیری پاسخ داد مادرم پول توجیبی می دهد؟

*در شرایطی که آن طرف آبی‌ها می‌خواهند بر طبل ناآرامی بکوبند، باید احتیاط کرده و حرمت نیروها و چهره‌های خود را حفظ کنیم، چهره‌های خودمان هم طمانینه و آرامش داشته باشند.

 

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : کاظم دلخوش

نظر شما:

security code