امداد خودرو گیلان جولانگاه شرکت های امدادخودرویی فاقد مجوز استانی از اتحادیه تعمیرکاران خودرو

امداد خودرو گیلان: امداد خودرو گیلان جولانگاه شرکت های امدادخودرویی فاقد مجوز استانی از اتحادیه تعمیرکاران خودرو و جولانگاه سایت های فروش شماره تلفن کسانی که در جاده ها جا مانده اند.

مسعود حقیقی مدیر شرکت امدادخودرو پارسیان خزر استان گیلان در گفتگو با خبرنگاران: سوء استفاده از پسوندهای کشوری و سراسری و ایران مدتی است که در بعضی از شرکت های امدادخودرو به چشم میخورد ،که بدون داشتن مجوز استانی فعالیت میکنند.

معمولا این نوع شرکت های بدون مجوز و سوء استفاده گر از پسوند کشوری خود را به گونه ای مختلف در استان ها و سایت های مختلف معرفی می نمایند ، که اکثر امدادگران و جاماندگان جاده ها فریب این گونه سایت های مختلف امدادخودرویی را میخورند: بی توجه ای دستگا ها و سازمان های مربوطه آسیب جدی به شرکت های امدادخودرویی استانی که دارای مجوز هستند خواهند زد. چرا که امروزه با پیشرفت علم و تکلونژی مردم ایران به دلیل جا ماندن در جاده ها به دلیل خرابی خودرو هایشان شماره مرکز امدادخودرو را از گوگل سرج میکنند که گوگل هر سایت امدادخودرویی که هزینه بیشتر کرده را معرفی میکند.

حال باید سوال پرسید آیا این شرکت های که در گوگل فعالیت دارند دارای مجوز استانی امدادخودرو از اتحادیه مربوطه میباشند،در استان گیلان مشاهده میشودکه گوگل نام و شماره امدادگر های غیره مجاز را جزء امدادخودروهای برتر به امدادخواهان پیشنهاد میدهد.

از این رو شرکت های دارای مجوز استانی کم کار میشوند و امدادگران شرکت های مجاز به بی قانونی و کارهای غیره مجاز رو می آورند.

شرکت امداد خودرو پارسیان خزر یکی از فعال ترین شرکت های امدادخودرو استان گیلان که دارای ثبت شرکتی به شماره ۲۱۸۰۰ از اداره ثبت شرکت ها میباشد.

شرکت امدادخودرو پارسیان خزر استان گیلان فعالیت های بخصوصی دارد که میشود نام برد:


دارای مراکز تعمیرگاهی در سطح استان گیلان
حمل خودرو نیسان
حمل خودرو کفی
تعمیرات در محل رشت
مکانیک سیاررشت
تعمیرگاه شبانه روزی در گیلان
تعمیرگاه شبانه روزی در رشت
پنچرگیری سیار
باطریسازی سیار
حمل خودرو تصادفی
حمل خودرو داخل شهر
حمل خودرو بیرون شهر
حمل خودرو بیرون استان
حمل خودرو انزلی
حمل خودرو فومن
حمل خودرو استانه
حمل خودرو لاهیجان
حمل خودرو رودسر
حمل خودرو لنگرود
حمل خودرو چابکسر
حمل خودرو تالش
حمل خودرو رضوانشهر
حمل خودرو پره سر
حمل خودرو آستارا
حمل خودرو ضیابر
حمل خودرو صومعه سرا
حمل خودرو طاهرگوراب
حمل خودرو ماسوله
حمل خودرو ماسال
حمل خودرو قلعه رودخان
حمل خودرو شفت
حمل خودرو رودبار
حمل خودرو لوشان
حمل خودرو منجیل
حمل خودرو رستم آباد
حمل خودرو امام زاده هاشم
حمل خودرو تنکابن
حمل خودرو عوارضی رشت به تهران
حمل خودرو سنگر
حمل خودرو سیاهکل
حمل خودرو دیلمان
حمل خودرو درفک
حمل خودرو لیلاکوه
حمل خودرو رامسر
حمل خودرو حسن رود
حمل خودرو زیباکنار
حمل خودرو کیاشهر
حمل خودرو حاجبکنده
حمل خودرو منطقه آزاد
مکانیک سیار سنگر
مکانیک سیار انزلی
مکانیک سیار استانه
مکانیک سیار لاهیجان
مکانیک سیار کیاشهر
مکانیک سیار تالش
امدادباطری رشت
امدادباطری انزلی
امدادباطری فومن
امدادباطری استانه
امدادباطری لاهیجان
امدادباطری سنگر
امدادباطری منطقه آزاد

این ها نمونه ای از فعالیت شرکت امدادخودرو پارسیان خزر در استان گیلان میباشد که امدادگران این شرکت دارای مدرک معتبر از کمپانی های ایرانخودرو و سایپا و کرمان موتور و مدیران خودرو و فنی و حرفه ای کشور میباشند .
لازم بذکر است تمامی هزینه های امدادخودرویی حمل و تعمیرات با نرخ اتحادیه تعمیرکاران خودرو یکی میباشد و تاییده سازمان صنعت و معدن و اتاق اصناف را دارا میباشد.

مهندس مسعود حقیقی از سامانه تلفنی ۱۸۹۳ امدادخودروی گیلان در آینده نزدیک هدیه ای برای مردم گیلان خبر داد که به زودی شاهد خبرهای خوب برای مردم گیلان هستیم.

در اخر به مردم عزیزاستان گیلان پیشنهاد میدهم که شماره مراکز امدادخودرویی را از سایت پیک خودرو که مورد تایید میباشد جستجو کنید

http://www.emdadkhodrogilan.ir

سامانه تلفنی ۱۸۹۳ و ۰۱۳۳۳۷۲۵۸۹۷ و ۰۹۱۱۳۴۰۰۱۰۷ برای امدادخواهان و در راه جاماندگان جاده ای میباشد مردم عزیز استان گیلان میتوانند بصورت شبانه روزی ۲۴ ساعته در خواست امدادخودرو نمایند که همکاران ما بصورت شبانه روزی جهت مشاوره فنی خودرو و امدادرسانی در استان گیلان اماده همکاری میباشند.

شماره های مرکز پیام
امداد خودرو گیلان
امداد خودرو شت
۱۸۹۳ بدون پیش کد
۰۱۳۳۳۷۲۵۸۹۷
۰۹۱۱۳۴۰۰۱۰۷
۰۹۱۱۵۵۰۶۹۰۴
۰۹۱۹۴۸۱۵۸۰۳
بصورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی

http://www.emdadkhodrogilan.ir