باهدف ترویج و نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز؛
۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ۰۹:۲۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
فراخوان ساخت نماهنگ «گُل واژه های نور» منتشر شد

فراخوان تهیه و ساخت نماهنگ«گُل‌واژه‌های نور»، با همراهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ستاد اقامه نماز استان گیلان انتشار یافت.

گیل خبر/ به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، این فراخون به‌منظورترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ نماز و ساخت‌کلیپ‌‌های هنر‌مندانه با محوریت این فریضه الهی منتشر‌شد.

برهمین اساس نیز «شیوه‌های دعوت به نماز»، «سخن بزرگان در ارتباط با نماز»، «آثار و برکت‌های برپایی نماز» و «معرفی‌کتاب‌های کودک و نوجوان درباره ‌نماز،» موضوع‌های محوری فراخوان تهیه و ساخت نماهنگ‌های نمازی «گلواژه‌های نور» به شمار‌می‌رود.
این درحالی‌است که گروه‌های سنی نونهال(9 تا 11 سال)، نونگاه(12تا 14سال)، نوجوان(15 تا 17 سال) و بزرگسال(18 سال به بالا) مخاطبان این فراخوان محسوب‌می‌شوند.

براساس این فراخوان، علاقه‌مندان به تهیه و ساخت نماهنگ‌های با محوریت نماز می‌توانند آثار حداقل 3 و حداکثر 5 دقیقه‌ای را تا 10 مهر‌ 1401 به نشانی الکترونیکی: Honari.gilan@kpf.ir یا به آدرس: رشت، میدان انتظام، کوچه نظام‌پزشکی، کدپستی: 4145914147، اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان ارسال‌کنند.

یادآور‌می‌شود، استفاده از تصاویر یا بخشی از آثار دیگران، نیازمند موافقت صاحبان اثر اعلام‌شده و تکمیل فرم مشخصات فردی نیز از شرایط پذیرش و داوری آثار محسوب‌می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code