در دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با فرمانده سپاه قدس استان مطرح شد؛
۱۴۰۱/۰۶/۱۵ ۱۲:۰۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
جدیت بیشتر در تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا باتوجه به در پیش بودن موج جدید در فصل سرما

صبح امروز جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت هماهنگی و تشریک‌مساعی جهت عزم جدی‌تر در تزریق واکسن کرونا با مسئولان سپاه استان گیلان در مقر شهدای گمنام سپاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

گیل خبر/ در این نشست مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأکید کردند تا واکسن موردنیاز برای تزریق را تأمین و بسیج و سپاه نیز با فراهم آوردن امکانات لجستیکی و نیروی انسانی در این طرح ضربتی مشارکت فعالانه داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مجدانه سپاه و بسیج در طول دوران کرونا، اظهار کرد: همراهی و همگامی بسیجیان سلحشور و سرو قامتان سپاه در کنار دیگر گروه‌های، نظامی، انتظامی، هلال‌احمر و ... در طول دوران بحران کرونا مشهود بوده است.

ارسلان سالاری با بیان اینکه ویروس کرونا و جهش‌های آن همچنان در کشور و استان گیلان فعال هستند، افزود: مردم علاوه بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید تزریق واکسن کرونا را جدی بگیرند.

وی با اشاره به موفقیت گیلان در بالاترین پوش تزریق واکسن کرونا، در کشور، گفت: با توجه به سیر ثبات ابتلا به بیماری کرونا و فوت‌شدگان آن و همچنین احتمال در پیش بودن موج جدید در فصل سرما، لازم است تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا با جدیت بیشتری در دستور کار قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم در واکسیناسیون گام بسیار بلندی برداشت و توانست به مهار کرونا موفق عمل کند، تصریح کرد: بخش اعظمی از این موفقیت همگرایی همه‌جانبه در تزریق واکسن کرونا به مردم بود که لازم است این مهم مجدداً نیز در استان با جدیدت بیشتری در دستور کار قرار بگیرد.