۱۴۰۱/۰۶/۰۹ ۰۸:۵۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

وجود زیرساخت های قوی و به روز در سطح شهرک ها می تواند عاملی اثربخش در جذب سرمایه گذاران جدید صنعتی در استان و افزایش درآمد سرانه و اشتغال پایدار برای استان باشد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، در حاشیه افتتاحیه های هفته دولت ، مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی لاهیجان با حضور مهندس اسحاقی معاون استاندار گیلان، محبوبی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به بهره برداری رسید.

مهدی محبوبی حسن کیاده در این مراسم ضمن بزرگداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: این پروژه با ظرفیت ۲۳۰متر مکعب در روز و بازسازی مدول اول به ظرفیت ۸۰متر مکعب با اعتبار ۱۳میلیارد تومان به بهره بردرای رسید.

وی افزود: پیمانکار این پروژه شرکت پادیا سازان پیشتاز است. دستگاه نظارتی پروژه مذکور معاونت فنی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، در ادامه بهتکمیل زیرسازی و اسفالت شهرک صنعتی آستارا اشاره کرد و گفت : بهره برداری آسفالت شهرک صنعتی آستارا به مساحت 8 هزار مترمربع با هزینه کرد ۳میلیارد تومان از جمله پروژه های آماده جهت بهره برداری در هفته دولت امسال بود که به بهره بردرای رسید.

وی تصریح کرد: وجود زیرساخت های قوی و به روز در سطح شهرک ها می تواند عاملی اثربخش در جذب سرمایه گذاران جدید صنعتی در استان و افزایش درآمد سرانه و اشتغال پایدار برای استان باشد.

محبوبی در پایان به عدم توازن سرمایه گذاری در بخش صنعت اشاره کرد و بیان داشت:  ایجاد شهرک‌های صنعتی در شهرستان های استان گیلان، منجر به جلوگیری از  مهاجرت قشر تحصیلکرده و جویای کار به مرکز استان خواهد شد، لذا با جلوگیری از مهاجرت و مدیریت آن تلاش کردیم زیر ساخت های لازم را برای شهرک های صنعتی استان و استقرار صنایع کوچک و متوسط فراهم نموده تا توازن سرمایه گذاری در بخش صنعت را حفظ کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code