mahar-tavarom
هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران؛
۱۴۰۱/۰۵/۲۷ ۲۱:۰۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

گیل خبر/ در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور تیم ملوان انزلی میزبان استقلال تهران بود ، در این دیدار ملوانان با نتیجه سه بر یک مغلوب حریف شدند

تک گل ملوان را سجاد بازگیر به ثمر رساند.

گزارش بازی:

نیمه اول

دقیقه 8: ارسال توپ به محوطه جریمه ملوان را یامگا به سجاد شهباززاده رساند که ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافع تیم میزبان راهی کرنر شد تا اولین خطر بازی ایجاد شود.

دقیقه 13: شوت از راه دور صادق بارانی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 16: استقلالی‌ها از سمت راست نفوذ کردند که کوین یامگا در موقعیت خوبی قرار گرفت و نزدیک محوطه شش‌قدم اقدام به شوت زدن کرد که دروازه‌بان ملوان توپ را دور کرد.

دقیقه 27 (گل سجاد بازگیر برای ملوان): در یک غافلگیری ملوانی‌ها به دروازه استقلال نزدیک شدند که سجاد بازگیر با یک ضربه روپا موفق به باز کردن دروازه سیدحسین حسینی شد.

دقیقه 34: مهدی مومنی با خطا روی رافائل سیلوا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 38: ارسال یامگا به محوطه جریمه ملوان ضربه سر محمد محبی را به دنبال داشت که دروازه‌بان ملوان آن را دفع کرد.

دقیقه 45: صالح حردانی از داور کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه 52: یک ارسال خوب از حردانی به روی دروازه با عبور از مدافع و دروازه بان ملوان به محمد محبی برخورد کرد و توپ از بالای دروازه خالی به بیرون رفت.

دقیقه 57: حرکت دیدنی ابوالفضل جلالی و دریبل چندین بازیکن ملوان باعث شکل گیری موقعیت خطرناکی شد. ارسال او به روی دروازه نصیب یامگا شد اما ضربه بسیار بد و کم جان این بازیکن با برخورد به مدافع ملوان راهی کرنر شد.

دقیقه 58 (گل عارف غلامی برای استقلال): ارسال کرنر مهدی مهدی پور روی نقطه پنالتی به عارف غلامی رسید و ضربه سر مدافع پیش تاخته استقلال به گل تساوی آبی پوشان تبدیل شد.

دقیقه 67: یک پاس پشت مدافعین به کاظمین رسید و این بازیکن در مصافی تک به تک با حسینی، ضربه اش را به بیرون زد تا این فرصت خوب از دست برود.

دقیقه 72: یک فرصت بسیار خوب دیگری برای ملوان به دست آمد که پاس کاظمین در موقعیتی تک به تک به سجاد بازگیر رسید و او با عبور از حسینی در زاویه بسته ایی قرار گرفت و نتوانست دروازه خالی را باز کند و توپ او به بیرون رفت.

دقیقه 79 (گل مهدی قایدی برای استقلال): حرکت خوب استقلالی ها از سمت راست و پاس کوین یامگا در دهانه دروازه به مهدی قایدی رسید و این بازیکن با ضربه ای تمام کننده، آبی ها را به گل دوم رساند.

دقیقه 82: استقلال روی فرار پیمان بابایی به گل سوم رسید ولی کمک داور خطای این بازیکن را اعلام کرد.

دقیقه 97 (گل مهدی مهدی پور برای استقلال): روی فرار مهدی قایدی و خطای مدافع ملوان مهدی مهدی پور از روی نقطه پنالتی گل سوم را هم برای آبی ها به ثمر رساند.