۱۴۰۱/۰۵/۲۴ ۱۸:۰۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
1759104 382

برنامه زمانی آزمون‌های سراسری سال ۱۴۰۲ اعلام شد و کنکور‌های ارشد و دکتری سال ۱۴۰۲ در روز‌های ۱۱ و ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شوند. 

گیل خبر/ به گزارش دانشجو، برنامه زمانی ثبت نام و برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۱۴۰۲ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

ثبت نام نوبت اول کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ از روز ۸ تا ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و نوبت اول این کنکور در روز‌های ۲۹ و ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ اجرا می‌شود.

ثبت نام نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ نیز از روز ۱۵ تا ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ انجام می‌شود و نوبت دوم این کنکور در روز‌های ۱۴ و ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲ اجرا می‌شود.

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۲ در روز‌های ۲۲ تا ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱ انجام می‌شود و این آزمون در صبح پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در روز‌های ۱۶ تات ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ انجام می‌شود و این آزمون در عصر پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ و صبح و عصر جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی از ۲۸ خرداد تا ۴ تیر ماه ۱۴۰۲ انجام می‌شود و نوبت دوم این کنکور در روز جمعه ۳ شهریورماه ۱۴۰۲ اجرا می‌شود.

ثبت نام آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ۱۸ تا ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۲ انجام می‌شود و نوبت دوم این کنکور در روز جمعه ۳ شهریورماه ۱۴۰۲ اجرا می‌شود.