۱۴۰۱/۰۵/۰۲ ۱۷:۵۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

در حالی که قرار بود نتایج قرعه کشی مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه امروز ساعت ۱۷ اعلام شود،‌ با مراجعه به این سامانه با خطای دم دسترسی به سرویس روبرو می‌شویم. موضوعی که در مرحله نخست نیز اتفاق افتاده بود.

گیل خبر/ به گزارش اقتصادآنلاین؛ پس از برگزاری مراسم قرعه کشی، بنابر اعلام وزارت صمت،‌ قرار بود نتایج قرعه کشی مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص امروز ساعت ۱۷ منتشر شود. با این وجود فعلاً‌ سامانه تخصیص یکپارچه از دسترس خارج شده است؛دقایقی بعد این سایت با درج اطلاعیه ای ضمن اشاره به تعویق اعلام نتایج نوشت: به اطلاع متقاضیان دومین مرحله از طرح تخصیص یکپارچه خودرو می رساند به دلیل بروز مشکل فنی اعلام نتایج به ساعاتی دیگر موکول گردید است. زمان اعلام نتایج متعاقبا از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

مشابه این اتفاق نیز در مرحله اول افتاد. در آن زمان اعلام شده بود که مراجعه گسترده به این سامانه منجر به بروز اخلال شده است. 

به نظر می‌رسد که با وجود تجربه مرحله اول برخی مشکلات این سامانه همچنان باقی مانده است. در آغاز ثبت نام نیز مشکل مشابهی در خصوص کندی سایت و از دسترس خارج شدن آن گزارش شده بود.