استاندار گیلان با تأکید بر افزایش بهره وری، ارتقاء کیفیت و نیز سرعت بخشی در ارائه خدمات پستی، تقویت زیرساخت های این بخش و هوشمندسازی آن متناسب با ماموریت های جدید را مورد تأکید قرار داد.

گیل خبر/ اسدالله عباسی در دیدار سعید شریف‌زاده عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست ایران با اشاره به نقش مهم پست در عرصه تجارت و ارتباطات اظهار داشت: خدمات پست، بسیار گسترده است و با اعتماد افراد جامعه ارتباطی مستقیم دارد.

وی با تاکید بر لزوم هوشمندسازی خدمات شرکت پست خاطرنشان کرد: تقویت زیرساخت‌های پستی متناسب با ماموریت‌های جدید، ضرورتی غیرقابل انکار است که افزایش بهره وری، ارتقاء کیفیت و نیز سرعت بخشی در ارائه خدمات را به دنبال دارد.

استاندار گیلان داشتن برنامه‌ای هدفمند و آینده اندیشانه را مهم برشمرد و افزود: معتقدم تخصیص اعتبار برای اجرای پروژه‌ها و طرح‌های هر سازمان، باید بر اساس برنامه تحولی و همسو با اسناد بالادستی باشد از این‌رو برای تخصیص اعتبار به پروژه‌های پست، باید برنامه‌ای جامع ارائه شود.

سعید شریف‌زاده عضو هیأت مدیره شرکت ملی پست ایران نیز در این دیدار با اشاره به توانمندی‌های اداره‌کل پست گیلان و گستردگی خدمات آن، به برخی نیازمندی‌های این حوزه اشاره کرد و گفت: با توجه به جمعیت استان و همچنین میزان بهره مندی افراد از خدمات پست، نیازمند تامین اعتبار جهت افزایش بهره وری و توسعه زیرساخت‌ها هستیم.

وی به ماموریت‌های شبکه پستی کشور مبنی بر هوشمندسازی فرایندها اشاره و اضافه کرد: در تلاشیم تا سرعت‌بخشی به خدمات را در سایه همدلی، بهره مندی از تجارب و دانش کارکنان شبکه پستی محقق کنیم.

در این دیدار، با قدردانی از تلاش‌های مهدی سبحانی، محمدحسین هوشنگی به عنوان مدیرکل پست گیلان معرفی شد.