سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر روحی را تکذیب کرد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر روحی را تکذیب کرد.

سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود با بیان اینکه سرود «سلام فرمانده» یک محصول فرهنگی منحصر به فردی است که از عمق جان مردمان این سرزمین خصوصا جوانان و نوجوانان نشات گرفته است اظهار داشت: اجرای این سرود در سراسر کشور و حتی در برخی کشورهای جهان، دشمنان این ملت خاصه رسانه های بیگانه را به خشم آورده و با وارد نمودن اتهام ناروا و به دور از واقعیت به انسان شریف و متدین و انقلابی و ولایی آقای ابوذر روحی، در صدد کاهش و بی اثر نمودن این اثر فرهنگی برآمدند.

وی با تاکید بر اینکه چنین اتهامی به این مداح معروف از اساس کذب است و پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود در این خصوص تشکیل نشده است افزود: استقبال کودکان و نوجوانان از این رویداد فرهنگی موجب سردرگمی و عصبانیت منافقین داخلی و خارجی شده و آقای روحی با مقبولیتی که در میان مردم عزیز استان گیلان داشته بزرگ ترین ضربه را با کار جهادی و انقلابی خود به جبهه دشمنان انقلاب و نظام وارد نموده است.

دادستان لنگرود در پایان خاطر نشان کرد: دستور شناسایی عوامل انتشار اکاذیب به مراجع مربوطه صادر شده و این افراد به زودی شناسایی شده و به سزای اعمالشان خواهند رسید.