دادستان ماسال خبر داد؛
۱۴۰۰/۰۹/۲۷ ۱۱:۲۷ چاپ

دادستان ماسال گفت: با حکم قضایی و برای جلوگیری از تضییع حقوق عامه از ساخت یک هتل در ییلاقات ماسال جلوگیری به عمل آمد.

گیل خبر/ به گزارش مهر، امیرعلی بهدادی صبح شنبه با اشاره به اینکه توقف ساخت یک هتل در ییلاق «الله برکان» شهرستان ماسال، اظهار کرد: این اقدام برای جلوگیری از تضییع حقوق عامه با حکم دستگاه قضائی انجام شد.

بهدادی با بیان اینکه بر اساس موافقت نامه محیط زیست برای ساخت بنا در مناطق ییلاقی، مالک تنها در ۵۰ درصد زمین می‌تواند ساخت و ساز انجام دهد، افزود: این در حالی است که مالک این هتل برای ساخت بنا حدود ۸۶ درصد زمین را اشغال کرده بود.

وی با اشاره به اینکه مقرر بود این هتل یک طبقه و روی پارکینگ ساخته شود، ادامه داد: باز مالک علاوه بر اینکه پارکینگ را حذف و تبدیل به یک واحد کرده بود یک طبقه دیگر نیز روی طبقه اول ساخته و به جای هتل یک طبقه در حال ساخت هتل سه طبقه بود.

دادستان ماسال با بیان اینکه زمین‌های این منطقه رانشی است و توان نگهداری این ساختمان را ندارد، گفت: به مالک یک هفته فرصت داده شد تا بنا را تخریب کند در غیر این صورت این هتل با دستور قوه قضائیه تخریب می‌شود.

وی افزود: حق تعقیب تمامی عواملی که در صدور مجوز غیرقانونی مداخله کرده‌اند و آن دسته از ادارت و سازمان‌ها که ترک فعل کرده‌اند برای این دادستانی محفوظ است.همرسانی کنید:

نظر شما:

security code