گلکسی A۵۲ سامسونگ و پوکو M۳ شیائومی امروز چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۰۰ هزار تومان ارزان شدند.

گیل خبر/ به نقل از فرارو،گلکسی A۵۲ سامسونگ امروز چهارشنبه بیست و ششم آبان حدود ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده و فروشنده‌های موبایل برای این میان رده محبوب به طور میانگین هشت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاشتند.

به گزارش فرارو؛ پوکو M۳ شیائومی هم به همین اندازه افت قیمت پیدا کرده و خریداران این گوشی اقتصادی، تقریبا چهار میلیون و ۵۸۰ هزار تومان برای آن دست به جیب شدند اما دیگر مدل‌های محبوب و پرفروش، با قیمت‌های قبلی در بازار حضور دارند؛ امروز بین گوشی‌های گرانقیمت اپل هم اتفاق خاصی دیده نمی‌شود. قیمت روز گوشی‌های پرفروش بازار را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت گوشی‌های سامسونگ
گلکسی A52 با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت هشت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و حدود ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده است. دیگر مدل‌های پرفروش این برند تغییر قیمت محسوسی نسبت به روز گذشته ندارند. با همین بودجه بین محصولات سامسونگ می شود به گلکسی M51 که قوی‌ترین باتری فعلی در بازار را یدک می‌کشد، فکر کرد.

قیمت گوشی‌های شیائومی

Poco M۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های اقتصادی شیائومی محسوب می‌شود و همین امرزو هم افت ۱۰۰ هزار تومانی را تجربه می‌کند. فروشنده‌های تهرانی برای نسخه ۱۲۸ گیگابایت این گوشی به طور میانگین چهار میلیون و ۵۸۰ هزار تومان قیمت گذاشتند.

قیمت گوشی های آیفون

قیمت گوشی‌های آیفون امروز تفاوتی با روز گذشته ندارد. آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان‌ترین محصول فعلی پرفروش این برند (۱۲۸ گیگابایت) ۱۳ میلیون ۲۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. آیفون ۱۳ پرومکس هم که تا دو ماه پیش بیشتر از ۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، امروز در تهران ۴۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code