روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان موفق به کسب رتبه نخست کشور در ارزیابی عملکرد سال 1399 روابط عمومی‌های ادارات کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت فصلی و سالیانه به ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های ادارات تابعه این وزارتخانه در دو بخش زیرپرتال و خبر می‌پردازد.
بر اساس ارزیابی صورت‌گرفته سال 1399 ارائه شده از سوی این مرکز، تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با کسب نمره 100 به عنوان برترین زیرپرتال‌ استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شد.
در بخش عملکرد خبری نیز، این روابط‌عمومی توانست با کسب امتیاز 93 به رتبه نخست دست یابد.
طی سال 1399، تعداد یک‌هزار و 702 خبر در تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منتشر شد. همچنین در مدت مذکور، 110 گزارش تصویری در این تارنما به نمایش گذاشته شده است.
شایان ذکر است؛ بر اساس گزارشات ارزیابی فصلی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1393 تا پایان سال 1399، تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در مجموع 12 بار موفق به کسب رتبه نخست در میان تارنماهای استانی این وزارت شده است.
بر اساس آمار، تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به‌عنوان یکی از پربازدیدترین زیرپرتال‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code