شهر بندرکیاشهر یکی از شهرهای گیلان است که هرساله به خاطر جذابه‌های توریستی که دارد مورد توجه گردشگران بوده است

گیل خبر/ مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر درباره طرح‌های زیر ساختی برای این ناحیه گفت: بندرکیاشهر دارای پتانسیل های بی نظیری در حوزه گردشگری است.

در مدت‌ کوتاهی که به عنوان شهردار این شهر شروع به فعالیت نمودم با تعدادی از سرمایه‌گذاران جهت ساخت مجموعه‌های توریستی تفریحی و ورزشی با خدف جذب گردشگر رایزنی کردم.

او در ادامه با اشاره بر اینکه روز گذشته میزبان حجت الله‌ ایوبی دبیر کمیسیون ملی یونسکو در ایران به همراه کمیته کسب و کار یونسکو در شهر بندر کیاشهر بود، توضیح داد: طی جلساتی که با آقای ایوبی و هیات همراه داشته‌ایم، تاکید ایشان و همراهشان بر تبدیل این شهر به قطب گردشگری گیلان بود.
شهر بندر کیاشهر با دارا بودن رودخانه،تالاب،جنگل و دریا فرصت کم نظیری برای جذب سرمایه‌گذار در حوزه صنعت توریسم می باشد.

شهردار بندر کیاشهر با اشاره به فعالیت در خصوص مباحث زیست محیطی توضیح داد: از هفته گذشته پویش بندر کیاشهر بدون زباله توسط سازمانهای مردم نهاد با حمایت شهرداری و با هدف فرهنگسازی درخصوص تولید کمتر زباله آغاز شده این پویش همه هفته با هدف آموزش به بومیان و همراهی گردشگران جهت داشتن طبیعت بکر و زیبا ادامه خواهد داشت.

عاطفی در پایان با اشاره به برگزاری جشنواره های متعدد فرهنگی و هنری در بندر کیاشهر گفت :با برپایی جشنواره های مختلف و حضور هنرمندان شاخص کشور درصدد معرفی بهتر و بیشتر شهر زیبای بندر کیاشهر خواهیم بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code