مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرک های صنعتی شهرستان‌های لاهیجان و آستانه اشرفیه خبرداد 

گیل خبر/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرک های صنعتی شهرستان‌های لاهیجان و آستانه اشرفیه خبرداد .

به گزارش روابط عمومی ، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان اظهار داشت : باتوجه به اهمیت سلامت کارگران واحدهای تولیدی در رونق اقتصاد و تحقق شعار سال، لازم است واکسیناسیون کارگران در اولویت باشد که به همین منظور تصمیم به ایجاد مراکز واکسیناسیون در شهرک‌های صنعتی استان گرفته شد. 

وی اضافه کرد: از طرف سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر ایجاد این مراکز در استان های مختلف با توجه به شرایط شیوع این بیماری تاکید شد و در گیلان هم بعد از هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان و مراکز بهداشت شهرستان ها اکیپ هایی در شهرک های صنعتی لاهیجان و آستانه اشرفیه مستقر شدند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان افزود: در مرحله نخست این مراکز در شهرک های صنعتی ۲شهرستان لاهیجان و آستانه اشرفیه ایجاد شده و 2 شهرک صنعتی انزلی و آستارا در دستور کار قرار گرفته است .

سعیدی کیا یادآور شد: به زودی در همه شهرک های صنعتی استان که جمعیت شاغلان آن بالا است و امکان راه اندازی مرکز واکسیناسیون وجود دارد، این مهم اجرایی می شود. 

وی در پایان بیان داشت : با سرعت گرفتن طرح واکسیناسیون عمومی در استان ، گروه‌های هدف بیشتری تحت پوشش این طرح قرار گرفته و امید است در مدت زمانی کوتاه، شمار قابل توجهی از جمعیت استان ، واکسینه شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code