فرمانده انتظامی بندرانزلی از شناسایی و دستگیری عاملان نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد.

گیل خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی اظهار کرد: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه مردم و حمایت دستگاه قضائی با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری و قمه‌کشی در شهر بندرانزلی و مصدومیت ۲ نفر در این حادثه، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ “سید جعفر جوانمردی” با اعلام اینکه با اقدامات فنی و همه جانبه پلیس، ۲ متهم این پرونده شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی دستور دستگیری آنها صادر شد، تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، متهمان که یکی از آنها از اراذل و اوباش سابقه‌دار است، دستگیر شدند.

وی از معرفی متهمان ۲۰ و ۲۲ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی خبر داد و بیان کرد: علت این درگیری نحوه نگاه کردن به یکدیگر و فحاشی بوده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اینگونه افراد که باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی برای مردم می‌شوند، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند.