اعضای بیمه های پایه استان گیلان به منظور رفع موانع و مشکلات اجرای نسخه الکترونیک نشست مشترکی با اعضای نظام پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی استان به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برگزار نمود.

گیل خبر/ در ابتدای این نشست دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هدف از برگزاری نشست را هم اندیشی برای رفع موانع و مشکلات موجود در اجرای نسخه الکترونیک با همفکری تمام گروه های درگیر در اجرای طرح بیان نمود و افزود تاکنون با تلاش و همت جامعه پزشکی استان، دانشگاه علوم پزشکی وهمچنین بیمه های پایه پیشرفت های خوبی در اجرای نسخه الکترونیک دراستان شاهد بودیم .

دکتر قنبرپور با اعلام اینکه هرچند در برخی از موارد مشکلاتی مثل قطعی اینترنت و عدم دسترسی به سامانه موجب کندی در اجرای سریع طرح می گردد اظهار داشت: تمام بیمه ها به ویژه بیمه تامین اجتماعی با پی گیریهای مستمر و تشویق و ترغیب پزشکان برای اجرای هرچه بهتر و سریعتر این طرح در تلاش هستند.
درادامه جلسه هرکدام از حاضرین به بیان نظرات خویش پرداختند. در پایان همه اعضای جلسه ضمن تاکید به اینکه نسخه الکترونیک گام مهمی در ارتقاء سطح سلامت جامعه است خواهان احصاء مشکلات در تمامی سطوح و پی گیری همه طرف های درگیر برای رفع آن شدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code