قبل از رسیدن ماموران انتظامی در صحنه، جوان 18 ساله توسط یکی از کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی شهر رشت که در آن محل مستقر بود با غافلگیری در یک لحظه مهار و از خودکشی وی جلوگیری شد.

گیل خبر/ به نقل از رکنا: فرمانده انتظامی رشت گفت: مامور پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی شهروند 18 ساله رشتی شد.

سرهنگ "محمود حافظی" در گفت‌وگویی در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر قصد خودکشی فردی در بالای پل عابر پیاده میدان یخسازی شهرستان رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

 وی افزود: قبل از رسیدن ماموران انتظامی در صحنه، جوان 18 ساله توسط یکی از کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی شهر رشت که در آن محل مستقر بود با غافلگیری در یک لحظه مهار و از خودکشی وی جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت علت و انگیزه این فرد را در اقدام به خودکشی مشکلات خانوادگی اعلام کرد.

این مقام انتظامی با قدردانی از اقدام به موقع و اثربخش این پلیس که منجر به نجات جان این شهروند شد خاطرنشان کرد: هر چند که در این مورد توجه و اقدام به موقع پلیس مانع از وقوع یک حادثه تلخ برای این شهروند شد اما چه بهتر که همه ما برای عبور از ناملایمات ذهنی و روحی به قدرت لایزال الهی تکیه و از دست زدن به رفتارهای نادرست دوری کنیم که در این رابطه اکثر مقرهای پلیس نیز از نیروی مشاور برخوردار و آماده خدمات رسانی به مراجعان هستند.