سرهنگ محمود حافظی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت گفت: سارقان پس از در اختیار گرفتن کلید مغازه از شاگرد یک طلافروشی در سام رشت، این واحد صنفی را مورد سرقت قرار دادند.

گیل خبر/ سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت گفت: سارقان پس از در اختیار گرفتن کلید مغازه از شاگرد یک طلافروشی در سام رشت، این واحد صنفی را مورد سرقت قرار دادند.

سرهنگ محمود حافظی در تشریح این خبر اظهار داشت: عصر امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از طلافروشی در خیابان سردار جنگل شهرستان رشت، ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اعلام اینکه با حضور ماموران انتظامی در صحنه، صحت موضوع محرز شد، افزود: برابر اظهارات شاکی، سارقان پس از سوارکردن شاگرد مغازه طلافروشی و گرفتن کلید مغازه از وی، وارد طلافروشی شده و پس از سرقت طلاجات شاگرد مغازه را در شهر خمام رها می‌کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت بیان داشت: در این رابطه به شخصی آسیب نرسیده و بنا به اظهار صاحب طلافروشی، مقدار تقریبی ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم طلا به سرقت رفته است.

سرهنگ حافظی تصریح کرد: تلاش ماموران پلیس برای بررسی دقیق موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان این پرونده در دستور کار قرار دارد که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.