محمد فیلی با انتشار پیامی در فضای مجازی ماجرای اتفاقی که برای منزل استیجاری اش رخ داده است و مجبور شده است اثاث منزلش را در پارکینگ نگهداری کند را فاش کرد.

گیل خبر/ به نقل از برنا؛ محمد فیلی بازیگر مجموعه مختارنامه که در نقش شمر درخشید در این ویدیو می گوید:

سلام جناب رئیسی مطمئنم شما با چهره من آشنا هستید؛ چون 50 سال است که کار فرهنگی می کنم و چهره من را زیاد از تلویزیون دیده اید. خانه ای را رهن کرده بودم و صاحبخانه آن را به شخص دیگری فروخت. دو نفر صاحبان خانه با هم درگیر شدند. به همین خاطر قاضی شما حکم داد که قفل خانه من را ببرند. من مجبور شدم اثاثیه ام را در پارکینگ خانه یکی از دوستان بگذارم. آنها پول رهن من را ضبط کردند. چرا؟ این حکم را چه کسی داده؟ برای چه این حکم را داده اند؟ من باید چکار کنم و در این سن و سال کجا زندگی کنم؟ یک شب خانه این پسرم شب دیگر خانه دخترم. یک شب خانه این دوست و شب دیگر خانه دوست دیگر. آیا درست است کسی که 50 سال کار هنری کرده به حکم قاضی شما آواره شود.

جناب رئیسی 5-6 ماه است که به دنبال همین پول رهن خانه ام هست. می روم دادگاه و می آیم . این زشت نیست که من بعد از این همه سال کار فرهنگی در دادگاه ها مطالبه چندرغاز پولم را بکنم. چند بار می خواستم از نزدیک شما را ببینم نشد، امیدوارم شما که قاضی القضات هستید به این درد من رسیدگی کنید.

ممنونم از شما

 

               

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code