اتهام یک نماینده مجلس علیه روحانی با تایید قالیباف؛
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ چاپ

یک نماینده مجلس مدعی شد که «رئیس‌جمهور اعلام کرده اگر یک روز هم از عمر دولت باقی مانده باشد، از سند ۲۰۳۰ نمی گذرد» و از اختصاص بودجه به این برنامه خبر داد و این ادعا با تایید قالیباف همراه شد!

گیل خبر/ به نقل از ایلنا؛ نماینده خمینی شهر گفت: آقای روحانی هنوز دست از سند ۲۰۳۰ برنداشته است و سوال ما این است که چرا دولت برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ در بودجه اعتبار در نظر گرفته است؟

محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۳۰ آذر) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، با بیان این که در صفحه ۴۵۳ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، دولت برای اجرای سند ۲۰۳۰ اعتبار در نظر گرفته است که جای تأسف دارد، گفت: زمانی آقای رئیس جمهور در رسانه‌ها اعلام کرد که اگر یک روز هم از عمر دولت باقی مانده باشد، از سند ۲۰۳۰ نمی گذرد و می‌بینیم که در لایحه بودجه سال آینده ردیفی را برای این موضوع و اجرای تعهدات جهانی در حوزه تعلیم و تربیت در نظر گرفته است.

نماینده مردم خمینی‌شهر ادامه داد: ملت ایران بدانید که آقای روحانی هنوز دست از سند ۲۰۳۰ برنداشته است و سوال ما این است که چرا دولت برای اجرای سند منحوس ۲۰۳۰ در بودجه اعتبار در نظر گرفته است.

در ادامه جلسه محمدباقر قالیباف در پاسخ به این تذکر گفت: این موضوعی که شما مطرح کردید درست است اما در زمان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به آن می پردازیم.