در دیدار مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده سپاه قدس گیلان مطرح شد؛
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ چاپ

در دیدار دستیار و مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده سپاه قدس گیلان بر لزوم استفاده از ظرفبت‌های استان گیلان در راستای توسعه صادرات و گسترش روابط اقتصادی با کشاورهای همسایه تاکید شد.

گیل خبر/ سردار محمد عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان و سرلشکر رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند‌.

سرلشکر رحیم صفوی در این نشست صمیمانه با اشاره به موقعیت استراتژیک و ویژه استان گیلان اظهار داشت: این استان به دلیل همجواری با کشورهای همسایه و دسترسی به دریای خزر نقش موثری در توسعه صنعت صادرات کشور دارد.

وی گردشگری را یکی از ظرفیت‌های مهم و اثرگذار استان گیلان دانست و گفت: توجه ویژه به ظرفیت‌های داخلی سبب می‌شود تا بتوانیم طی ۲۵ سال آینده مازاد تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادر کنیم.

دستیار و مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به تلاش غرب برای اعمال فشار حداکثری علیه ملت‌ها و دولت‌های مستقل جهان تصریح کرد: امروز دیگر آمریکا تنها ابرقدرت جهان نیست بلکه یک قدرت در کنار سایر قدرت‌های نوظهور جهانی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم توجه مسئولان استان گیلان بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های این استان اظهار داشت: مواهب الهی بسیاری در استان گیلان وجود دارد که بهره مندی از آن‌ها می‌تواند سبب توسعه این استان و به تبع آن کشور شود.

سردار عبدالله‌پور صادرات را یکی از عوامل مهم در توسعه اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از ظرفیت‌های صادراتی کشور، گستردش پیچیدگی اقتصادی و تلاش برای موفقیت بیشتر در دیپلماسی اقتصادی زمینه گسترش انقلاب اسلامی در جهان را فراهم می‌کند.

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code