mahar-tavarom
بیانیه باشگاه ملوان در خصوص اتفاقات تلخ اخیر فوتبال گیلان:
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۱۴:۲۵ چاپ

باشگاه ملوان بندرانزلی با صدور بیانیه ای در خصوص اتفاقات تلخ اخیر فوتبال گیلان وضعیت اسفناک امروز دو باشگاه گیلانی داماش و سپیدرود رشت را حاصل سوء مدیریت و انفعال شدید مدیران ورزشی این استان دانست.

گیل خبر/ در این بیانیه آمده است:

این روزها اخبار خوشی از فوتبال گیلان به گوش نمی رسد . سرزمینی که روزی پایتخت فوتبال شمال کشور بود امروز به ورطه نابودی کشانده شده و هر روز شاهد باطل شدن شناسنامه تیم های قدیمی و جدید خود است .

آنچه که امروز بر برخی تیم های فوتبال گیلان می گذرد ( که البته خوشایند هیچ کسی بالاخص باشگاه بزرگ ملوان نیست ) حاصل سوء مدیریت و انفعال شدید مدیران ورزشی این استان و نگاه غیر مسیٔولانه مدیرانی که هنوز پی به جایگاه ورزش بعنوان یک پدیده اقتصادی ، اجتماعی و مورد توجه آحاد ملت نبرده اند می باشد . تعدد و توالی اتفاقات بد و روند نزولی فوتبال گیلان نشان از رهاشدگی و بی سامان بودن آن داشته و نگاهی به آنچه بر سر باشگاه های تمام قد بدهکار آن نیز خبر از ورشکستگی کامل آن در آینده می دهد . هنوز مدت زیادی از آنچه فصل قبل بر سر باشگاه ملوان آمد نگذشته است و اگر عاشقانی که این تیم به همت آنان زنده نگاه داشته شد کمر همت نمی بستند شاید امروز وضعیتی به مثابه دیگر تیم های گیلان که سرنوشتی در هاله ابهام دارند را تجربه می کردیم . با این تفاوت که همین پیگیری ها و جلسات اضطراری مسیٔولین استانی هم از باشگاه ملوان به عنوان پرافتخارترین باشگاه شمال کشور دریغ شد!

این نزول و سقوط فوتبال گیلان به نفع ورزش این استان نیست و باشگاه ملوان وظیفه خود می داند ضمن هشدار در مورد آینده این ورزش و ابراز نگرانی از شرایط تیم های فوتبال آن که موجبات دل نگرانی هواداران آنها را فراهم آورده است ، حمایت کامل خود را از تمامی تیم های استان گیلان به خصوص سپیدرود رشت و داماش گیلانیان که احوال خوبی ندارند را اعلام نماید و از متولیان استان تقاضای توجه و برنامه ریزی ویژه به این مقوله داشته تا وضعیت بحرانی فوتبال استان پراستعداد شمال کشور بیش از این بحرانی تر نشود .