فرماندار رودبار درباره علت خودسوزی جوان ۳۲ ساله اهل روستای گنجه این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

گیل خبر/ به گزارش مهر، هوشنگ عباسقلی زاده شامگاه جمعه در گفتگو با بخش خبری شبکه باران توضیحاتی در زمینه علت خودسوزی جوان ۳۲ ساله اهل روستای گنجه ارائه کرد.

وی با بیان اینکه این جوان در روز گذشته رو به روی یکی از شرکت‌های شن و ماسه رودبار اقدام به خودسوزی کرده است، افزود: وی از تیر ماه سال ۹۸ به مدت چند ماه در این شرکت به عنوان کارگر روزمزد کار کرده است.

فرماندار رودبار با اشاره به اینکه به دلیل ایجاد درگیری فیزیکی با کارفرما و تعدادی از کارگران و بی نظمی در کار با توجه به اتمام مدت کاری عذر وی خواسته شده است، گفت: در این مدت این فرد به هیچ مرجعی اعم از اداره کار و یا فرمانداری و سایر نهادها برای پیگیری حقوق احتمالی خود مراجعه نکرده است.

وی همچنین به ایجاد بی نظمی و درگیری از سوی این فرد برای شورا و شکستن شیشه‌ها دهیاری این روستا نیز اشاره و اظهار کرد: قطعاً با مراجعه وی پیگیری‌های لازم برای دریافت حقوق احتمالی این فرد از سوی دستگاه‌های متولی انجام می‌شد.

همچنین لازم به ذکر است که رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی رودبار نیز از عدم ارائه شکایت از این فرد به این اداره برای پیگیری حقوق احتمالی خود خبر داده است.

در حال حاضر این جوان در یکی از مراکز درمانی بستری است.