بهروز آهنگی با ابلاغ حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه به عنوان رئیس دادگستری شهرستان لاهیجان معرفی شد.

گیل خبر/ در مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان، امام جمعه و جمعی از مسئولان دولتی، نظامی و انتظامی شهرستان لاهیجان، رئیس جدید دادگستری این شهرستان معرفی شد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی در این مراسم با تبریک میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(صل الله علیه و آله) اظهار داشت: رسول گرامی اسلام جامع همه فضایل اخلاقی و انسانی بودند و اهانت و جسارت به ساحت مقدس ایشان نه تنها مانع نشر پیام رسول اسلام نشده بلکه موجب معرفی بیش از پیش مکتب اسلام به جهانیان خواهد شد.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با اشاره به اینکه ویروس کرونا آثار شومی را بر زندگی بشریت تحمیل کرده و انسان­ها را در رنج تنهایی فرو برده است تصریح کرد: باید از این فرصت استفاده کرده و در این خلوت و تنهایی به پروردگار عالم نزدیک­تر شویم زیرا هر مقدار از ارتباطات اجتماعی کاسته شود، نیاز انسان به انس با خداوند متعال افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه ایجاد اتحاد و انسجام در هر مجموعه را از ویژگی های یک مدیر موفق خواند و گفت: برای تحقق اهداف سازمانی و در نهایت ارایه بهترین خدمت به مردم باید بین کارکنان یک سازمان وفاق و همدلی وجود داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی، محمد باقر بدوی رئیس سابق دادگستری لاهیجان را فردی متواضع و فرهیخته خواند که در راستای انسجام و هماهنگی های سازمانی در دادگستری شهرستان لاهیجان موفق عمل نمود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان در ادامه اظهار امیدواری نمود: رئیس جدید دادگستری لاهیجان نیز که از دانش حقوقی و قضایی بالایی برخوردار است، همه تلاش خود را برای خدمت به مردم خوب لاهیجان به کار بندد.

در پایان این مراسم بهروز آهنگی با ابلاغ حکمی با امضای رئیس قوه قضاییه به عنوان رئیس دادگستری شهرستان لاهیجان معرفی و از زحمات محمد باقر بدوی در این سمت با اهدای لوحی قدردانی شد.

بهروز آهنگی پیش از این مستشار دادگاه های تجدید نظر استان گیلان بود.