سرپرست منطقه دو در نشست با مالکین سینما انقلاب عنوان کرد؛ جذب و حفظ سرمایه گذاران منجر به توسعه شهر می شود.


گیل خبر/ به نقل از حرف تازه؛ رضا عطاران با مالکین سینما انقلاب رشت جهت راه اندازی مجتمع فرهنگی تفریحی مذاکره کرد و در همین راستا نشستی با حضور سرپرست منطقه دو برگزار شد.
طیبه بینا در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از تصمیم مالکین سینما انقلاب برای راه اندازی مجتمع فرهنگی تفریحی در این ساختمان اظهار داشت: شهر رشت همیشه در عرصه‌های فرهنگی درخشیده و در عرصه سینما و تئاتر نیز پیشتاز بوده است.
سرپرست منطقه دو حمایت از سرمایه گذاران را با اهمیت خواند و گفت: جذب سرمایه و سرمایه گذار باعث توسعه شهر می‌شود و اینروزها یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری رشت است.
وی ادامه داد: در همین راستا تا جایی که قانون اجازه دهد نهایت همکاری و همراهی را برای رفع مشکلات و موانع و همچنین تسریع در راه اندازی این مجتمع خواهیم داشت.
طیبه بینا با بیان اینکه پروژه مذکور تلاقی هویت شهری با فرهنگ است، افزود: راه اندازی و رونق چنین پروژه‌هایی منجر به رونق شهر می‌شود و قطعا در این راستا تیم شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت حمایت‌های لازم را خواهند داشت.
در این جلسه طیبه بینا سرپرست منطقه دو شهرداری رشت، هومن روایی معاون فنی و شهرسازی، یوسف یزدانی معاون مالی و اقتصادی، مژگان عسکری رئیس اداره درآمد، محمد سرتیپی و علی سرتیپی مالکین سینما انقلاب، رضا عطاران از کارگردانان و بازیگران نامی کشور و سعید نعمتی از بازیگران و کارگردانان گیلانی حضور داشتند.